Pákistánský summit o ropě a plynu se uskuteční v dubnu

Třetí výroční zasedání představitelů ropného a plynárenského průmyslu v Pákistánu Pakistan Oil and Gas Summit se bude konat v Islámabádu 20. a 21.dubna v hotelu Marriott. Summit je opět pořádán londýnskou společností First Conferences Ltd ve spolupráci s pákistánskou vládou a ministerstvem ropného průmyslu a přírodních zdrojů.

Summit je zcela sponzorován soukromým sektorem. Mezi hlavními sponzory jsou First Conferences a Shell. Podpůrnými sponzory jsou Union Texas Pakistan Inc, OMV (Pakistan) Exploration GmbH, Ocean Energy, Kuwait Petroleum Corporation a Lasmo Oil Pakistan Ltd.

Summit je považován za významné národní a mezinárodní setkání představitelů ropných a plynárenských aktivit a zájmů v Pákistánu. Oba předchozí summity - vloni a předloni - přilákaly celkem přes 600 delegátů a přednášejících z více než třicítky zemí.

Zasedání nabízí pákistánským a zahraničním investorům v ropném průmyslu a plynárenství setkat se s nejvyššími pákistánskými vládními a ministerskými představiteli zodpovědnými za ropný a plynárenský sektor. Delegáti se především seznámí s příležitostmi, které plynou z nově objevených nalezišť zemního plynu.

Mezi klíčovými vládními přednášejícími budou ministr ropy a přírodních zdrojů Čaudhrí Nisár Alí Chán a jeho tajemník Gulfráz Ahmed a ministr vodního hospodářství a energetiky Gauhar Ajúb Chán. Taktéž se zúčastní další představitelé pákistánské vlády a přední představitelé pákistánských ropných a plynárenských firem PPL, Sui Northern Gas Pipelines Ltd, Pakistan Oil Fields Ltd a nadnárodních společností Shell, OMV a Lasmo, aby se podělili o své zkušenosti a očekávání.

Program zahrnuje všechny současné primární otázky včetně: - role ropného a plynárenského sektoru v budoucím rozvoji Pákistánu, - plánů pro efektivní využití nově odkrytých nalezišť plynu, - využití plynu ve výrobě elektrické energie, - vyhlídek pro nezávislé energetické producenty v Pákistánu.

Klíčová slova Pákistán-summit

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.