Glaxo Wellcome oceněna za exponát Lamictal Place

Exponát "Lamictal Place," vyrobený pro společnost Glaxo Wellcome , byl oceněn zlatou medailí 1999 International Award of Excellence (IN-AWE) sdružení Medical Marketing Association (MMA). Ocenění bylo ohlášeno na Národní konferenci MMA 3.června v San Diegu ve státě kalifornie. Exonát vybral panel 50 porotců po posouzení více než 900 přihlášených exponátů z celého světa. (Foto: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19990615/CGTU023 )

"Lamictal Place" byl vytvořen pro 3. evropský kongres epileptologie, který se konal ve Varšavě v květnu 1998. Exponát navrhla společnost Photosound Communications Ltd. z anglického Hertfordshire s cílem zvýšit povědomí o prospěšných účincích protiepileptického léku společnosti Glaxo Wellcome s názvem Lamictal(R) (lamotrigin).

Před návrháři Photosoundu stál náročný úkol přeměnit velkou prázdnou chodbu v budově radnice postavené v kontinentálním stylu na exponát, který by zaujal diváky a přilákal je k návštěvě. Glaxo Wellcome podněcoval Photosound, aby se odchýlila od stylu tradičních stánků na zdravotnických konferencích a vytvořila stánek, který by působil příjemně a vyzýval k co největší návštěvnosti a zájmu. Návrháři našli inspiraci po návštěvě knihkupectví spojeného s kavárnou v americkém stylu a tuto uvolněnou atmosféru napodobili v "Lamictal Place."

Ústředním bodem "Lamictal Place" je centrálně umístěný bar kavárny, kolem něhož je velká plocha k sezení s křesly a pohovkami. Účelem je přitáhnout návštěvníky a podnítit je k prohlídce částí ve stylu knihkupectví. Každá část obsahuje informace o Lamictalu a jeho prospěšných účincích na osoby s epilepsií, konkrétně děti a dospívající mládež, ženy, dospělé a seniory. Barevné fotografie ukazují mnoho tváří osob různého věku trpících epilepsií, přičemž osvětlení, záclony a koberce napomáhají vytvořit útulnou atmosféru.

Ocenění IN-AWE převzal majitel společnosti Photosound, Tony Mortlock. "Bylo to obrovské úsilí a spolupráce. Díky vizi skupině pro epilepsii ve společnosti Glaxo Wellcome mohl Photosound i přes náročnou představu vytvořit vysoce úspěšný projekt."

Glaxo Wellcome Inc. s ústředím v Research Triangle Park ve státě Severní Karolína je jednou z předních výzkumných farmaceutických firem v USA. Tato dcera společnosti Glaxo Wellcome plc (NYSE: GLX) se sídlem v Londýně se věnuje boji proti nemoci vytvářením nových léků a služeb pro pacienty a pro poskytovatele zdravotní péče. Více informací o společnosti Glaxo Wellcome Inc. je možno získat na webové stránce společnosti na adrese www.glaxowellcome.com .

ots Original Text Service: Glaxo Wellcome Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Molly Watson, Dragonette, (USA) 312-424-5321, za Glaxo Wellcome nebo Rob Cohen, Glaxo Wellcome, (UK) 011-44-181- 966-8549

Foto: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19990615/CGTU023 nebo NewsCom, (USA) 213-237-5431; AP PhotoExpress Network,PRN7; PressLink Online, (USA) 800-888-6195

Webová stránka: http://www.glaxowellcome.com

Klíčová slova Glaxo Wellcome

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.