Indus poskytne British Energy software a služby

Společnost Indus International (Nasdaq: IINT), přední světový poskytovatel řešení pro správu podnikových aktiv (EAM), dnes oznámila, že British Energy, jedna z největších elektrárenských společností ve Velké Británii, a Indus uzavřela dohodu o inovativním partnerství s cílem společně aplikovat vyspělé produkty EAM, služby a procesy "nejlepší praxe" ve všech činnostech British Energy. Podle podmínek smlouvy dostane Indus zaplaceno přes 60 miliónů dolarů za software, vývoj a služby po dobu tří let. Smlouva spojí podnikatelskou praxi British Energy zaměřenou na bezpečnost a řízení nákladů s řešeními EAM společnosti Indus, která jsou předními v daném odvětví. Indus urychlí zavádění nové funkce nejlepší praxe zároveň s tím, jak British Energy realizuje vysokou návratnost investic ze zvýšené produkční kapacity a standardizace podnikatelských procesů ve všech svých závodech.

Smlouva o partnerství Indus a British Energy je průlomem v zavádění EAM. Na základě existujících vztahů mezi Indus a British Energy byla klíčovým faktorem při rozhodování British Energy usilovat o partnerství ochota společnosti Indus opustit tradiční modely vztahů mezi zákazníkem/prodejcem a zaujmout nový přístup. Místo definování samostatných úkolů pro obě strany budou Indus a British Energy mít společně odpovědnost za modernizaci produktů nejlepší praxe a za implementaci řešení, zlepšení podnikatelského procesu a školení uživatelů.

"S řešeními Indus máme schopnost koncentrovat svou činnost a zajistit trvale spolehlivý provoz našich elektráren. To zajistí, že budeme pracovat s optimální účinností a na vysoké úrovni bezpečnosti," uvedl Peter Hollins, generální ředitel British Energy. "Očekáváme podstatné zvýšení návratnosti investic zlepšením našich podnikatelských činností. Naše parterství s Indusem je důležitou pomocí v zvýšení efektivnosti našich počátečních investic do technologie, zajistí nám provozní vynikající výsledky, vylepší naši už tak dobrou bezpečnost a zajistí poskytování služeb špičkové kvality našim zákazníkům."

Během partnerství budou British Energy a Indus zavádět Indus Solution Series v každém ze závodů British Energy, které v současné době zahrnují osm elektráren a čtyři administrativní střediska.

"Tato smlouva je dalším významným milníkem našeho dlouhodobého vtzahu s British Energy," uvedl Bill Grabske, generální ředitel Indus International. "British Energy je předním příkladem toho, jak dosáhnout statutu světové třídy schopností činit informovaná podnikatelská rozhodnutí pro zlepšený a nákladově efektivní výkon. Výsledek našeho společného úsilí také umožní společnosti Indus lépe sloužit našim zákazníkům prostřednictvím technologických řešení nejlepších ve své třídě. Očekáváme, že naše spolupráce s British Energy se stane modelem pro další společnosti, které procházejí prudkou změnou".

"Toto je první z mnoha velkých smluv v oboru správy podnikových aktiv, které očekáváme v energetice v příštích čtyřech letech v souvislosti s tím, jak restrukturalizace a konsolidace vedou společnosti k tomu, aby se zaměřily na rentabilitu a výkonnost jejich portfolia kapitálových aktiv," uvedl k tomu Rick Nicholson, viceprezident společnosti Energy Information Strategies patřící do META Group, Inc.

Indus Solution Series bude základem pro poskytování podnikatelské a technologické infrastruktury EAM ve všech zařízení British Energy. Jako součást strategických technologických investic společnost British Energy očekává, že výrazně sníží počet nezávislých dodavatelů a subdodavatelů software a zvýší svou produktivitu s co nejnižšími náklady. S produktem Indus Solution Series bude mít British Energy nástroje pro účinnou správu důležitých aktiv a koordinaci se svými dodavateli a partnery na celém světě.

O společnosti British Energy

British Energy ( http://www.british-energy.com ) je jedním z největších výrobců eletřiny v Británii a vyrábí asi jednu pětinu elektřiny v zemi. Provozuje osm nejmodernějších jaderných elektráren v Británii s celkovou kapacitou 9600 MW. British Energy také vytváří partnerské vztahy v energetice v Británii a zahraničí. Ve fiskálním roce 1998-99 byla její celková produkce 69,1 TWh s průměrnou vytížeností 81 procent.

O společnosti Indus International

Indus International (http://www.indusworld.com) se sídlem v San Francisku je na světě největší poskytovatel řešení pro správu podnikových aktiv (EAM). Produkty a služby Indus Solution Series pro funkce řízení aktiv, nezbytné pro jejich činnost, si vybralo více než 300.000 uživatelů ve více než 40 zemích. Indus International s podílem na celosvětovém trhu EAM 19,6 procenta (podle studie ARC z roku 1998), což je dvojnásobek jejího největšího konkurenta, je klíčovým aktérem v odvětvích jako je energetika, komunikace, technologická výroba a veřejný sektor. Indus provozuje zákaznická střediska v San Francisku, Atlantě, Pittsburghu, Dallasu, Canadě, Spojeném království, Francii, Abú Zábí a v Austrálii. Společnost vytváří partnerství s předními poskytovateli softwaru a služeb, jako jsou Oracle, PeopleSoft and Deloitte, a poskytuje tak svým zákazníkům integrované a flexibilní řešení. S akciemi Indus se veřejně obchoduje na burze Nasdaq pod označením "IINT."

ots Original Text Service: Indus International

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Barbel French, Indus International, Inc. (USA) 415-904-4925, nebo barbel.french@iint.com; nebo Tiffany Pence, Fleishman-Hillard (USA) 415-356-1023, nebo pencet@fleishman.com, za Indus International, Inc.

Webová stránka: http://www.fleishman.com

Webová stránka: http://www.british-energy.com

Webová stránka: http://www.indusworld.com

Klíčová slova Indus International-British Energy

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.