American Standard dokončila prodej prioritních dluhopisů

Společnost American Standard Inc. dnes oznámila, že 28.května dokončila prodej prioritních dluhopisů (Senior Notes) v ekvivalentu 460 miliónů USD s průměrnou úrokovou sazbou 7,7 procenta, které byly vydány ve třech sériích: prioritní dluhopisy za 250 miliónů EUR splatné v roce 2006, prioritní dluhopisy v hodnotě 100 miliónů USD splatné v roce 2009 a prioritní dluhopisy za 60 miliónů GBP splatné v roce 2009. Prioritní dluhopisy jsou nevypověditelné a bezpodmínečnou záruku na ně poskytuje mateřská American Standard Companies Inc. (NYSE: ASD). Společnost použila čisté výnosy z emise k refinancování půjček, které byly poskytnuty na splacení prioritních dluhopisů v hodnotě 150 miliónů USD s úrokovou sazbou 10-7/8 procenta, které se staly splatnými 15.května 1999, a k refinancování podstatné části své koupě podniků na výrobu instalatérských potřeb, Armitage Shanks a Ceramica Dolomite, v únoru letošního roku. Společnost zažádala o registraci prioritních dluhopisů na Lucemburské burze cenných papírů.

Hlavním aranžérem byla společnost Goldman, Sachs & Co., spoluaranžéry emise byly Chase Securities Inc., Banc of America Securities LLC a Salomon Smith Barney International.

American Standard je globálním diverzifikovaným výrobcem klimatizačních zařízení značek Trane(R) a American Standard(R), výrobků pro instalatérství značek American Standard(R), Ideal Standard(R), Standard(R), Porcher(R), Armitage Shanks(R) a Dolomite(R), brzdných a kontrolních systémů pro komerční a užitková vozidla značky WABCO(R), systémů lékařské diagnostiky značek Copalis(R) a Pylori-Chek(TM) a výrobků pro lékařskou diagnostiku značky DiaSorin(TM).

Nejnovější sdělení pro tisk a informace o společnosti si můžete poslechnout na 1-888-ASD-NEWS. Další informace o společnosti American Standard jsou dostupné na webové stránce společnosti na adrese http://www.americanstandard.com.

ots Original Text Service: American Standard Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Ray Pipes, American Standard, 732-980-6095

Webová stránka: http://www.americanstandard.com

Klíčová slova American Standard

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.