Skupina Bacardi-Martini mění distributora

Sdělení společnosti Srdce Evropy:

Skupina Bacardi-Martini, nadnárodní společnost se sídlem na Bermudách, změní od 1. června 1999 distributora svých produktů v ČR, a to v rámci restrukturalizace své distribuční sítě v celoevropském měřítku. Bacardi-Martini vyrábí nejrozšířenější čirý alkoholický nápoj na světě, rum Bacardi a vermut Martini, nejoblíbenější aperitiv na světě. Kromě toho vlastní mezinárodní značky Dewar's White Label, nejprodávanější whisky ve Spojených státech a Bombay Sapphire, gin s nejvyšším růstem prodeje v mnoha zemích.

Od uvedeného data budou výrobky Bacardi-Martini distribuovány firmou Alkometa s.r.o., která tuto činnost převezme od společnosti Prontinvest s.r.o. Alkometa s.r.o. je po dlouhou dobu známa na českém trhu jako distributor výrobku finské skupiny Primalco, jmenovitě vodky Finlandia a nápojů Koskenkorva a byla zvolena skupinou Bacardi-Martini jako nejvhodnější kandidát pro distribuci jejich výrobků v době sílící koncentrace trhu s lihovinami a příslušného velkoobchodu. Společnost Bacardi-Martini nemohla zůstat stranou tohoto procesu.

Bacardi-Martini vyjadřuje díky společnosti Prontinvest za vynikající a úzkou spolupráci v průběhu uplynulých let.

Kontakt: Srdce Evropy, Bořivojova 17, Praha 3, tel.: (02) 6276367, fax: (02) 6274134

Klíčová slova Bacardi-Martini

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Potraviny, gastronomie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.