Audiosoft jmenovala manažerem Rory Dooleyho

Společnost Audiosoft (http://www.audiosoft.com), jedna z prvních firem, které vyvinuly systémy bezpečné distribuce hudby pro digitální sítě, jmenovala Rory Dooleyho do funkce hlavního provozního manažera. Pan Dooley strávil více než 13 let u společnosti Logitech International a naposledy byl viceprezidentem divize kontrolních zařízení, kde docílil významného růstu příjmů, podílu na trhu a výrobních linek. Během doby své působnosti nasbíral cenné mezinárodní manažerské zkušenosti v Asii, Evropě a v Silicon Valley.

Audiosoft také oznámil, že severoamerické ředitelství bude v "Audio Alley", které sousedí se San Franciscem a je domovem Dolby-Labs a Spinner.com. Vznikne tak nová kancelář, které bude umístěna v pulzujícím srdci rozvíjející se internetové audioscény.

"Jak vstupujeme do období rychlého růstu a mezinárodní expanze, budou zkušenosti a vůdcovství pana Dooleyho základním aktivem našeho manažerského týmu," vysvětlil hlavní výkonný manažer audiosoftu Francois-Xavier Nuttall. "Naše expanze na Audio Alley je jen další vitální součástí naší růstové strategie. Spojení audio a internetové inspirace v "Audio Alley" vytváří plodnou atmosféru toho, že Audiosoft chce být jeho součástí, chce tomu přispívat."

"Jsem potěšen tím, že jsem nastoupil u AudioSoft v této fázi vývoje," sdělil nový provozní manažer Dooley. "Vybudovat mezinárodní podnik je významnou výzvou, a já věřím, že AudioSoft má nezbytné stavební kameny, aby si pojistil pozici jednoho ze světových vůdců."

O společnosti AudioSoft

AudioSoft se zabývá vývojem softwaru a obsahových agregátorů sloužících k zajištění elektronické distribuce hudby přes digitální sítě s plnou ochranou práv a servisem. Inovativní software společnosti zahrnuje Virtuosa Gold, na světě první MP3 Player s "všechny-v-jednom", CD-Ripper a CD- Burner(www.virtuosa.com). ots Original Text Service: Audiosoft Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Veronique Le Sayec z AudioSoft-Switzerland, +41-22-306- 6000, nebo v.lesayec@audiosoft.com Webová stránka: http//www.audiosoft.com

Klíčová slova Audiosoft

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.