VINA oznámila produkt pro evropské providery

VINA Technologies dnes oznámila první produkt z rodiny produktů integrovaného přístupu příští generace pro trh EMEA, který umožňuje poskytovatelům služeb poskytovat flexibilní a nákladově efektivní multiplované služby malým a středním firmám a úřadům. Multiservice Xchange(TM) je kompaktní, flexibilní, integrované přístupové zařízení, které poskytuje integraci hlasu, dat a internetových služeb přes jednopřístupové spojení.

Multiservice Xchange, které bylo uvedeno tento týden ve Frankfurtu na jarním sympoziu a výstavě Evropské kompetitivní telekomunikační asociace (ECTA), může snížit náklady na rozmístění, zjednodušit ochranu, redukovat údržbu a rozšířit rozsah nabízených služeb při poskytování bezproblémových a nákladově efektivních migračních kroků ze sítě TDM do sítě ATM.

"Deregulace telekomunikací přinesla novou konkurenci tím, že vytvořila poptávku po odlišných přístupových službách," řekl Eric Hindin, ředitel pro datové komunikace v Yankee Group, bostonské výzkumné a poradenské firmě. "To nutí poskytovatele služeb ke zvažování nových flexibilních síťových strategií, aby uspokojili poptávku po sloučených hlasových a datových službách. Řešení předpokladů zákazníků, jako je Multiservice Xchange společnosti VINA, umožňuje poskytovatelům služeb rychle a levně zajišťovat hlasové a datové služby přes transportní služby TDM a ATM."

Úroveň účinnosti dosažená v infrastruktuře poskytovatele služeb se stává zvláště důležitá na "poslední míli" - spojení mezi ústřední kanceláří poskytovatele služeb a koncovým zákazníkem. Poslední míle je často nejdražším a na zdroje nejnáročnějším prvkem sítě. Zlevnění poslední míle maximalizuje návratnost investic poskytovatele do jeho infrastruktury a produkuje úspory, které mohou být přeneseny na koncového zákazníka.

Mnohé poskytovatele služeb učinily vysoké náklady na "místní přemet" ekonomicky neschopnými konkurovat na trhu malých a středních podniků (SME). Multiservice Xchange společnosti VINA Technologies mění ekonomiku tohoto modelu tím, že umožňuje poskytovatelům služeb dosáhnout většího nasycení tohoto rychle rostoucího sektoru trhu.

Řešení integrovaného přístupu příští generace

"Poskytovatelé služeb hledají řešení přístupu příští generace, která jim dají konkurenční výhodu při využití jejich stávající infrastruktuře sepnutého obvodu, s flexibilitou pro migraci do paketových nebo buňkových sítí bez stěhovacích vozů," řekl prezident VINA Technologies Josh Soske.

Multiservice Xchange integruje hlasový, datový, videový a internetový přístup přes společné síťové spojení. S využitím technologií Time Division Multiplexing (TDM) a Frame Relay jsou poskytovatelé služeb schopni zaručit kvalitu služby při maximalizaci efektivnosti přístupové vrstvy jejich sítě. Navíc Multiservice Xchange představuje investici do budoucnosti s bezproblémovou migrací na podporu hlasu přes služby ATM and Voice a IP.

Základní konfigurace Multiservice Xchange obsahuje multiprotokolový router, multiplexer hlas/data, zařízení pro přístup na provozní rozhraní, požární zeď Internetu, Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) pro internetové adresování a dálkové ovládání přes HTTP a SNMP (Simple Network Management Protocol). Se svým přístupovým zařízením ATM/IP VINA Technologies také poskytuje řadu pokrokových hodnotných softwarů, včetně Business OfficeXchange(TM) (BOX) a Local Call Routin(TM) (LCR), které také běhají na Multiservice Xchange.

O VINA Technologies

VINA Technologies, založená v roce 1996, je vedoucí firmou v poskytování pokrokových integrovaných přístupových řešení na síťovém rozhraní. Spolehlivá řešení VINA, prodávaná poskytovatelům služeb a distributorům, umožňují poskytovatelům služeb dodávat nákladově efektivní rozšířené hlasové, datové, video a internetové služby propojením jejich stávajících síťových infrastruktur. Rodiny multiservisních produktů VINA, určené pro malé a střední firmy a pobočky úřadů (10 až 144 zaměstnanců) nabízejí kompaktní flexibilní zařízení, která zjednodušují zajištění a řízení doručovatelských služeb při poskytování opravdového souběhu hlasu a dat v síti TDM a ATM.

VINA Technologies Ltd. sídlí na adrese 1210 Parkview, Arlington Business Park, Theale, Reading, UK, http://www.vina- tech.com.

Local Call Routing, Business OfficeXchange a Multiservice Xchange jsou obchodní značky VINA Technologies. Všechny další obchodní značky nebo registrované značky jsou majetkem jejich vlastníků.

ots Original Text Service: VINA Technologies Ltd. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Nancy J. Smith z VINA Technologies, +1-510-413-1315, nebo nancy.smith@vina-tech.com; nebo Gladys Elia z The Hoffman Agency, +44-148-376-9229, nebo gelia@btinternet.com, za VINA Technologies Webová stránka: http://www.vina-tech.com

Klíčová slova VINA

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.