Shopping Hall

Sdělení a.s. Brněnské veletrhy a výstavy:

Vážení přátelé, BVV, a.s. připravila pro letošní veletrh INVEX-COMPUTER nový projekt s názvem SHOPPING HALL. Hlavními cíli jsou zvýšení atraktivity veletrhu pro návštěvníky a zvýšení efektivity účasti pro vystavovatele. Celý projekt nese podtitul: "Neváhejte a pojďte nakoupit - novinky ze světa IT".

SHOPPING HALL bude umístěna v době veletrhu INVEX-COMPUTER 99 u deváté brány (bezprostředně za hranici výstaviště) v budově MC Brno (bývalý Tuzex) na ploše cca 1.000 m2. Tato budova je uzpůsobena pro maloobchodní prodej zboží - disponuje nákladními výtahy, rampami pro vykládku zboží, snadnou dopravní dostupností od dálniční sítě, parkovací plochou, atd.

Účast v tomto projektu bude doplňkovou možností účasti na veletrhu, primárně určenou firmám orientovaným na prodej koncovému zákazníkovi. V případě zájmu o účast je možno pronajmout si jeden nebo několik lotů výstavní plochy o velikosti cca 50 m2. Cena za pronájem 1 m2 výstavní plochy činí 4.000 Kč. Tato cena zahrnuje pronájem plochy včetně kójového systému. Po dohodě je možno poskytnout volnou výstavní plochu pro výstavbu Vašeho prodejního stánku. Limitující podmínkou účasti je nabídka a prodej zboží, které bude vystaveno výrobcem na veletrhu INVEX- COMPUTER 99.

BVV, a.s. se rozhodla mediálně podpořit tento projekt v rámci všech reklamních výstupů - měsícem červnem počínaje. Součástí této podpory a propagace bude i to, že při nákupu zboží v hodnotě vyšší než-li Kč 3.500,- bude návštěvníkovi umožněna návštěva veletrhu zdarma - resp. navráceno vstupné. SHOPPING HALL bude zahrnut do navigačního systému v areálu výstaviště a bude fungovat areálová doprava do blízkosti haly.

V případě Vašeho zájmu o účast na tomto projektu nás, prosím, kontaktujte do 7. 6. 1999 na naší níže uvedené adrese.

Brněnské veletrhy a výstavy, a.s.

Invex-Computer

Ing. Jaroslav Hloušek

Výstaviště 1

647 00 Brno

Tel.: 05/4115 2849

Fax: 05/4115 3057

E-mail: invex@bvv.cz

Klíčová slova BVV-Invex-Computer

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.