Intelligroup poskytne PeopleSoft firmě Thomson Holidays

CPI Consultancy, divize společnosti Intelligroup, Inc. (Nasdaq: ITIG), dnes oznámila, že podepsala jednoroční prodloužení smlouvy se společností Thomson Holidays o poskytování služeb Peoplesoft z jejího nově rozšířeného střediska na podporu aplikací v britském Bletchley. Podle podmínek smlouvy CPI - která je prvním evropským partnerem společnosti PeopleSoft implementujícím její produkty - poskytne podporu aplikacím softwaru pro vedení hlavní účetní knihy a účtu věřitelů společnosti Thomson Holidays.

Původní podpůrné středisko (Support Centre) společnosti CPi bylo otevřeno v červenci 1998 a bylo nedávno rozšířeno tak, aby bylo schopno pokrýt rostoucí poptávku po službách údržby plánování podnikových zdrojů ze strany klientů v Británii a Evropě. K prodloužení smlouvy uvedl Andy Crossman ředitel pro implementaci finančních programů PeopleSoft u Thomson Holidays:" Zpočátku jsme sice byli nervózní, protože jsme byli prvním zákazníkem podpůrného střediska CPI, ale se službou kterou nám poskytovali jsme byli spokojeni a vůbec jsme neváhali naši smlouvu prodloužit."

"Jsem potěšen, že Thomson Holidays projevila důvěru v nás a naši práci a že se rozhodla prodloužit smlouvu. Podpůrné středisko je klíčovým faktorem budoucí strategie a úspěchu společnosti Intelligroup," uvedl Tim Fenner, ředitel CPI Consulting Ltd.

Tato služba podpůrného střediska je součást celosvětových služeb, poskytovaným v rámci programu Enterprise Sourcing Services (ESS), který Intelligroup nedávno zahájila. Viceprezident ESS Matt Shocklee uvedl k prodloužení smlouvy s Thomson Holidays:" Služba podpůrného střediska CPI je součástí celého spektra služeb, které poskytujeme v rámci naší globální nabídky Enterprise Sourcing Services. Naším cílem je poskytovat zákazníkům, podobně jako Thomson Holidays, kompletní škálu vysoce kvalitních služeb pro rozvoj, údržbu a hledání vnějších dodavatelů, které odpovídají jejich dlouhodobým požadavkům na ERP a internet.

O společnosti Intelligroup

Intelligroup, Inc. je firmou poskytující globální profesionální služby, které pomáhají zlepšovat podnikatelský výkon jejích klientů inteligentním využíváním informačních technologií. Intelligroup poskytuje kontinuální soubor služeb pro celý životní cyklus řešení u zákazníků. K těmto službám patří konzultace v oblasti managementu, návrhy a realizace řešení v oblasti plánování podnikových zdrojů, řešení v oblasti internetu a hledání podnikových zdrojů. Navštivte Intelligroup na internetu na adrese http://www.intelligroup.com.

Prohlášení o "bezpečném přístavu"

Určitá prohlášení uvedená v tomto sdělení, včetně prohlášení týkající se vývoje služeb a trhů a budoucí poptávky po službách a dalších prohlášení, týkajících se věcí, které nejsou historickými skutečnostmi, jsou výhledová tvrzení (tak jak jsou definována v Zákoně o reformě obchodování se soukromými cennými papíry z roku 1995). Tato výhledová tvrzení zahrnují rizika a nejistoty. V důsledku toho se mohou skutečné výsledky významně lišit od výsledků, které jsou ve výhledových tvrzeních explicitně nebo implicitně uvedeny.

Intelligroup a logo Intelligroup jsou registrované ochranné známky společnosti Intelligroup ve Spojených státech a dalších zemích. Thomson Holidays je ochranná známka společnosti Thomson Holidays.

ots Original Text Service: Intelligroup, Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Wera Petersen-Lloyd, Intelligroup, Inc., +44-0-1784- 412008, wera.lloyd@intelligroup.com; nebo Mark Fox, Hill and Knowlton, 212-885-0642, mfox@hillandknowlton.com, za Intelligroup, Inc.

Web site: http://www.intelligroup.com

Klíčová slova CPI Consultancy

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.