Společnost STL uvádí na trh programovatelnou síť FTTx pro širokopásmová připojení řízenou systémem VMWare

Společnost STL (na NSE: STLTECH), přední integrátor digitálních sítí, v pondělí oznámila všeobecnou dostupnost programovatelné sítě FTTx (pFTTx), softwarově definovaného, otevřeného a disagregovaného řešení, které přinese optickým sítím vysokou inteligenci a responzivitu. Řešení je nově uvedeno na platformě VMware Telco Cloud Infrastructure 2.0 OpenStack Edition. Společnost STL je průkopníkem v oblasti optického připojení už přes 25 let. S uvedením tohoto řešení na trh nyní přináší společnost STL softwarově definovanou architekturu rozsáhlých optických sítí pro domácnosti, mobilní vysílače a podnikové sítě.

Vzhledem k rozmachu pokročilých spotřebitelských aplikací musí být sítě vysoce škálovatelné a agilní, disponovat nízkou latencí a špičkovou inteligencí. Poskytovatelé služeb se musí těmto nezbytným požadavkům přizpůsobit a zároveň mít nad celou sítí individuální kontrolu. Převratné řešení pFTTx od společnosti STL, vybavené řadou oborových novinek, umožňuje díky oddělení softwaru od hardwarové vrstvy vytvářet nativně cloudové sítě s otevřeným rozhraním. K zásadním výhodám pFTTx patří škálovatelnost, rychlejší uvedení na trh a nižší TCO pro lepší zákaznickou zkušenost.

Kromě toho se může pFTTx řízená systémem VMware od společnosti STL stát průlomovým řešením, které vyřeší problém životaschopnosti připojení na venkově, čímž přinese slibované gigabitové širokopásmové připojení do oblastí s nedostatečným pokrytím a změní životy miliard lidí.

Uvedení na trh doprovodil obchodní ředitel společnosti VMware India pro soukromou a státní sféru Gaurav Agarwal Sr. těmito slovy: „Jsme nesmírně potěšeni možností spolupracovat se společností STL na její nabídce pFTTx. Programovatelná FTTx (pFTTx) síť společnosti STL je certifikována pro použití s VMware Telco Cloud a je ideální technologií drátového přístupu pro podniky, kterým pomůže využít VMware Cloud pro aplikace založené na SDN a mikroslužbách. S technologií pFTTx mohou zákazníci nasadit XGSPON nové generace s VMware a využít tak virtuální infrastrukturu pro Cloud Central Office."

Generální ředitel společnosti STL pro přístupová řešení Chris Rice k uvedení pFTTx na trh poznamenal: „pFTTx je řešení přístupové sítě na bázi cloudu, které radikálně pozvedne obchodní modely poskytovatelů síťových služeb. S využitím cloudové báze VMWare se pFTTx stává platformou, která pomáhá zavádět XGSPON a integrovat aplikace třetích stran pro zvýšení QoE a výkonu sítě. Přináší tak zákazníkům lepší TCO, nové toky příjmů a zlepšení provozní efektivity."

O společnosti STL

Společnost STL je předním integrátorem digitálních sítí, který pomáhá telekomunikačním společnostem, cloudovým společnostem, občanským sítím a velkým podnikům poskytovat svým zákazníkům lepší služby. Přečtěte si více nebo nás kontaktujte.

stl.tech |Twitter | LinkedIn | YouTube

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/876464/Sterlite_Technologies_STL_New_Logo.jpg

Photo: https://mma.prnewswire.com/media/1713482/STL_s_VMware_powered_pFTTx.jpg

Vztahy s médii:

Khushboo Chawla Tel.: +91. 9711619114, khushboo.chawla@stl.tech;

Kontaktní osoba pro agentury:

Guneet Kaur, Phone: +91. 8968909392, Guneet.kaur@genesis-bcw.com; Vztahy s investory: Pankaj Dhawan, Phone: +91. 8130788887, pankaj.dhawan@stl.tech

Klíčová slova Indie-počítače-komunikace-firmy-STL

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.