Hledáte originální dárek? Nadělte blízkým pod stromeček Bitcoin

Blížící se Vánoce znamenají i shánění dárků. Nevšedním, ale za to více praktickým dárkem je darování Bitcoinu. Vše zvládnete během chvíle s pomocí počítače a kryptopeněženky. Tu navíc seženete výhodně díky speciální akci české kryptosměnárny Simplecoin, se kterou ušetříte 12 % z nákupu.

Čím obdarovat své blízké je každoroční strast, která trápí většinu z nás. Kosmetické balíčky a poukazy jsou etalonem, ale originální dárek, který navíc s časem poroste na své hodnotě, je dozajista zajímavou alternativou. "S nevábně vyhlížející ekonomickou situací ve světě je darování Bitcoinu tím asi nejrozumnějším dárkem, který můžete dát," dodává Pavel Niedoba majitel české kryptosměnárny Simplecoin.

Bitcoin jako investice do budoucna

S koupí či darováním Bitcoinu se vaše investovaná částka s velkou pravděpodobností zhodnotí. Tato kryptoměna totiž dlouhodobě ukazuje, že je růstová a výkyvy v průběhu roku vás nemusí nijak zajímat. „Platí jednoduché pravidlo. Kdo Bitcoin déle drží, ten více vydělá,“ doplňuje Niedoba. A je tomu tak. Pro představu, na začátku roku 2019 se Bitcoin pohyboval okolo 85 tisíc korun, v roce 2020 již dosahoval 160 tisíc korun, a nakonec v roce 2021 se tato kryptoměna vyšplhala na částku okolo 860 tisíc korun za minci. Ten, kdo nakoupil v roce 2019 a prodal v roce 2021 se mohl těšit z více než desetinásobného zhodnocení své investice.

Bitcoin bezpečně v Trezoru

Nejjednodušší cestou, jak předat kryptoměnu pod stromeček, je využití kryptopeněženky. Na trhu existuje několik výrobců. "Simplecoin dlouhodobě spolupracuje s českým výrobcem Trezor. Proto bych doporučil právě kryptopeněženku od nich," přiznává Niedoba. Zakoupit ji můžete přímo na stránkách výrobce, a přitom využít 12% slevy na nákup jednoho z modelů, kterou získáte s pomocí kryptosměnárny Simplecoin.

Po obdržení peněženky pak už nezbývá nic jiného než ji připojit k počítači, nastavit, napsat recovery seed – seznam slov k případné záchraně kryptoměn při ztrátě či rozbití peněženky, a zakoupit Bitcoin na směnárně Simplecoin. Vše snadno zvládnete pomocí návodu přímo na stránkách směnárny. Poté již následuje poslední krok, kterým je úhledné zabalení peněženky vč. recovery seedu a připravení pod vánoční strom.

Jednoduše, ale s rizikem

Pokud vám půjde pouze o darování symbolické částky v Bitcoinu, tak pro vás může být zajímavou alternativou papírová peněženka. Tu lze vygenerovat pomocí řady aplikací, následně si ji vytisknete a procesně probíhá již nákup velmi podobně jako u klasické hardwarové kryptopeněženky. Rizikem však je, že jde pouze o kousek papíru, který můžete jednoduše ztratit, a navíc je privátní klíč volně viditelný. Riskujete tak, že vám může být peněženka zcizena.

Na jistotu a se Simplecoinem

Hledáte-li řešení, které je hlavně bezpečné, je tu pro vás hardwarová peněženka. Tu od Trezoru můžete mít navíc za výhodnou cenu díky směnárně Simplecoin. Obdarovaný od vás poté již jenom převezme peněženku a výše zmíněný recovery seed, a už je slavná digitální měna v jeho moci. Prodat ji pak může jednoduše a snadno právě s pomocí české směnárny Simplecoin, která je perfektně sladěná s peněženkou Trezor.

Obdarujte letos své blízké zajímavější obálkou. S kryptoměnami se navíc dostanou do nového zajímavého světa financí, který se netočí pouze okolo klasických měn. Bitcoin si vždy však mohou směnit na FIAT měny přímo na směnárně Simplecoin.

Kontakt:

Filip Rys

Account Manager

Programmatic Media s.r.o.

Bělehradská 299/132

120 00 Praha 2

e-mail: filip.rys@mmmedia.cz

web: www.programmaticmedia.cz

Klíčová slova ČR-měna-internet-trh-bitcoin-firmy-Simplecoin-Programmatic Media

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.