BingX spouští funkci "Feed" na podporu interakce v globální obchodní komunitě

Sociální burza kryptoměn BingX oficiálně spustila komunitní funkci „Feed", která poskytuje globálním obchodníkům platformu pro sdílení obchodních nápadů a diskusi o nejnovějších tržních trendech v reálném čase.

BingX je sociální platforma obchodování kryptoměn s vizí propojení obchodníků a investorů. Komunita obchodníků BingX upozornila na důležitost prvků sociálních sítí v investičním procesu, a tak společnost v reakci na tuto zpětnou vazbu spustila funkci Feed, která obchodníkům poskytuje transparentnější a flexibilnější zážitek.

Feed (webový kanál) burzy BingX umožní profesionálním obchodníkům sdílet a zveřejňovat své názory na kryptoměnový trh. Mohou si tak rychleji vyměňovat a vyplácet informace a také se od sebe navzájem učit obchodní strategie.

Tato funkce také poskytuje investorům možnost nahlédnout do investičních strategií a skutečného uvažování nejlepších světových obchodníků. BingX Feed přenáší komentáře obchodníků v reálném čase ve formě přehledných grafických zpráv a poskytuje tak uživatelům přehled o nejnovějším vývoji na globálním finančním trhu s kryptoměnami od těch, kteří jsou přímo v jeho centru. Obsah feedu tvoří mimo jiné aktuální zprávy z kryptoměnových trhů, technické analýzy a názory na klíčové události, které ovlivňují trh.

Spuštění této funkce podporuje rozvoj inteligentních, profesionalizovaných investic do kryptoaktiv a pomáhá více nováčkům dosahovat zisků a vlastního zhodnocení.

BingX díky své inovaci nabízí uživatelům širší možnosti prezentace svých aktivit a komunikace s ostatními uživateli, což jim umožňuje lépe porozumět trhu a generovat zisky. Kvůli geografickým omezením, času a dalším souvisejícím faktorům mohou jednotliví obchodníci vnímat trh poněkud úzce. Vzájemná komunikace pak umožňuje realizovat výměnu informací a sdílení zdrojů.

Co se týče zkušeností s obchodováním, profesionální obchodníci, kteří jsou ve hře déle, mají pravděpodobně přesnější strategii než průměrný investor. Tyto jejich zkušenosti jsou užitečné pro řízení rizik a vzdělávání běžného uživatele.

„Zásadním úkolem společnosti BingX je pokračovat ve zkoumání různých cest ke sbližování kryptoměnové komunity – a právě to nyní děláme. Obor kryptoměn se rychle mění a pro obchodníky tak může být trochu obtížné udržet krok se všemi novinkami. V informacích je síla, a my chceme, aby naši obchodníci a uživatelé byli dobře informovaní a mohli spolu komunikovat. Feed změní způsob interakce mezi uživateli a přinese jim lepší dostupnost informací."- Elvisco Carrington, manažer komunikace společnosti BingX.

Před spuštěním sociálního kanálu zahájila společnost BingX svůj plán globální obchodní sociální sítě, jejímž cílem je pomoci kvalitním obchodníkům a investorům po celém světě budovat profesionální služby a navazovat smysluplné sociální vztahy. Program umožňuje obchodníkům získat větší celosvětovou expozici, odkazy (referrals) ze zdrojů návštěvnosti, vyšší provize s příjmy z jedné služby a kromě toho nabízí i nové praktičtější a zajímavější sociální funkce pro předběžný přístup nebo náhodné předem skryté odměny (blind boxy).

O společnosti BingX

Společnost BingX založená v roce 2018 je globální platforma pro obchodování s digitálními aktivy, spotovými obchody a deriváty, která poskytuje otevřený ekosystém zaměřený na uživatele a nabízí intuitivní funkce sociálního obchodování. BingX byla vytvořena s cílem obohatit celé odvětví kryptoměn a představuje bezpečné, spolehlivé a uživatelsky přívětivé místo, kde uživatelé mohou obchodovat se svými oblíbenými aktivy, jako je např. BTC (Bitcoin),ETH (Ethereum) &TRX (Tron).

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1705735/image.jpg

KONTAKT: Wayne:+852-57006190

Klíčová slova Singapur-obchod-finance-BingX

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.