Společnost Celonis posiluje své vedoucí postavení v oblasti dolování procesů a řízení realizace v Indii

Představuje novou iniciativu pro řízení realizace v Indii, světovém procesovém epicentru

Společnost Celonis, celosvětový lídr v oblasti řízení realizace, dnes oznámila, že rozšíří své aktivity týkající se dolování procesů a řízení realizace v Indii. Celonis se domnívá, že příležitost pro zákazníky, globální systémové integrátory (GSI), poskytovatele outsourcingu podnikových procesů (BPO), konzultanty a akademické pracovníky je stejně velká jako přechod z modelu lokální instalace na cloud.

V rámci své indické iniciativy řízení realizace se společnost Celonis zavázala investovat více než 100 milionů USD do indického průmyslu optimalizace procesů a jejím cílem je vytvořit více než 1 000 nových pracovních míst. Expanze do Indie umožňuje předním světovým odborníkům a expertům na podnikové procesy přístup k novým procesům a realizaci v hodnotě několika miliard pro jejich zákazníky i v rámci jejich vlastních společností. Iniciativa Celonis pro řízení realizace byla představena na několikadenní tiskové konferenci a akci pro ekosystém partnerů v indickém Bangalore.

Příležitost pro dolování procesů a řízení realizace v Indii je obrovská. Například společnost Everest Group uvádí, že jen indický trh BPO v oblasti finančních služeb má potenciál dosáhnout růstu z 18 miliard dolarů na 250 miliard dolarů a v současné době představuje téměř polovinu celosvětového trhu outsourcingu. IDC dále odhaduje, že indický trh IT a podnikových služeb1 vzroste do roku 2025 ze 7 miliard na 20 miliard dolarů.

„Dolování procesů by mělo tvořit jádro úsilí o digitální transformaci a může hrát klíčovou roli při dosahování většího rozsahu, agility a realizace obchodní hodnoty,“ uvedl Amardeep Modi, viceprezident společnosti Everest Group. „Partneři a zákazníci společnosti Celonis v Indii budou pravděpodobně velmi těžit z toho, že jim toto nové centrum bude poskytovat podporu, školení a propagovat osvědčené postupy v regionu. Pomohlo by to také využít rozsáhlou základnu talentovaných profesionálů v Indii a uspokojit rychle rostoucí poptávku po dovednostech v oblasti dolování procesů na celém světě.“

„Indie je bezesporu nejvýznamnějším světovým centrem talentů a informační a provozní základnou pro podniky patřící na žebříček Forbes Global 2000,“ řekla Reetika Flemingová, vedoucí výzkumu ve společnosti HFS Research. „Touto investicí Celonis zavádí svou technologii přesně tam, kde je jí zapotřebí. Poskytovatelům služeb to usnadní nábor vysoce kvalifikovaných datových pracovníků a pro indické studenty a konzultanty to představuje jedinečnou příležitost pracovat s technologiemi analýzy procesů.“

Iniciativa společnosti Celonis řízení realizace v Indii je postavena na třech strategických pilířích, které umožní celému odvětví optimalizace procesů v Indii a posléze i každé společnosti bez ohledu na obor činnosti do svých hlavních činností rychle implementovat ty nejmodernější technologie:

Řízení realizace bez omezení: Prvním pilířem této iniciativy je zavedení programů Celonis Execution Management Without Limits a Celonis for BPO. Tyto průkopnické programy umožní neomezený přístup k technologii společnosti Celonis pro dolování procesů a řízení realizace každému BPO, GSI a konzultačnímu specialistovi.Celonis Academy: Druhým pilířem této iniciativy je poskytnout bezplatné školení a přístup k nejlepším metodám, procesům a programům pro dolování procesů a řízení realizace celému odvětví procesního poradenství v Indii. Společnost Celonis plánuje v Indii zpočátku vyškolit více než 100 000 konzultantů, studentů a akademických pracovníků. Tento program je součástí celosvětové iniciativy, v jejímž rámci společnost Celonis vyškolí více než 1 milion odborníků v oblasti dolování procesů a řízení realizace.Celonis Center of Excellence: Třetím pilířem je nové centrum Celonis Center of Excellence (CoE), které bude jednotným kontaktním místem pro zákazníky, partnery a poskytovatele služeb v Indii. CoE kombinuje podporu partnerů, profesionální služby a poradenství pro zákazníky, specializovaný tým produktových inženýrů a tým zákaznické podpory, který poskytuje nepřetržité odborné znalosti a inovace.

„Každá významná vlna procesních inovací, od klientského serveru přes internet až po cloud, prošla rukama odborníků z indického odvětví podnikových procesů,“ uvedl Bastian Nominacher, spoluředitel a spoluzakladatel společnosti Celonis. „Společnost Celonis si cení příležitosti přispět k další generaci modernizace procesů v Indii zavedením našich špičkových technologií pro dolování procesů a řízení realizace do předních světových firem z oblasti BPO, GCC, GSI a poradenství.“

Do partnerského ekosystému společnosti Celonis již patří řada špičkových poradenských společností, poskytovatelů outsourcingu podnikových procesů (BPO) a poradenských firem po celém světě, jako jsou Accenture, Cognizant, Deloitte, EY, Firstsource, HCL, IBM, Infosys, KPMG, PWC, TCS, Tech Mahindra, Wipro, WNS a další. Všechny tyto organizace používají Celonis EMS k realizaci vlastních iniciativ digitální i procesní transformace – v rámci svých vlastních struktur a pro své zákazníky.

„Společnost Celonis odstranila všechny překážky, které brání celému ekosystému procesů v Indii využívat data a vybavit společnosti a organizace v každém odvětví naším systémem pro řízení realizace (Execution Management System), který naši zákazníci nazývají „mozkem procesů“ svých firem,“ řekl Malhar Kamdar, ředitel pro zákazníky společnosti Celonis a výkonný ředitel pro Indii. „Společnost Celonis zpřístupnila naši platformu s cílem přinést uživatelům, podnikům a společnostem několika miliardovou hodnotu. Jsme nadšeni, že můžeme všem našim zákazníkům a partnerům v Indii nabídnout sílu řízení dat.“

„Celonis je pro společnost Bosch globálním klíčovým partnerem, se kterým společně posouváme naše nabídky softwaru a procesní analytiky na vyšší úroveň, což je nezbytné pro realizaci našich ambicí stát se přední společností v oblasti AIoT,“ uvedl Jens Bockholt, viceprezident pro regionální řízení společnosti Bosch. „Jsme nadšení, že Celonis pokračuje ve své globální expanzi s novým Center of Excellence v Indii, a těšíme se na další spolupráci a možnost využití služeb společnosti Celonis, abychom mohli lépe sloužit našim zákazníkům. Věříme, že to bude oboustranně výhodné jak pro společnost Celonis, tak pro rostoucí indický trh.“

Na svém světovém turné v roce 2021 oznámila společnost Celonis řadu investic do všech tří klíčových imperativů systému Celonis Execution Management System (EMS) – do dat, analytických funkcí a postupů. To zahrnovalo akvizici technologie Lenses.io pro streamování dat v reálném čase, spuštění funkce Celonis Execution Graph, která propojuje události z různých procesů napříč společností a umožňuje identifikovat úzká místa, a plánované partnerství se společností ServiceNow, které zcela přemění celý trh.

„Indický trh a základna odborníků představují jedinečnou příležitost, jak využít celosvětového zavádění dolování procesů a řízení realizace v rozsáhlém měřítku,“ uvedla Anitha Scaria George, viceprezidentka a vedoucí společnosti Celonis India. „Stejně jako v každém hnutí, i zde existují společnosti, které jsou průkopníky a přeskakují konkurenci, a ty, které se ocitají na konci fronty. Společnost Celonis poskytne školení nové generaci vedoucích pracovníků v oblasti řízení realizace, kteří budou schopní využívat data, analýzu a postupy v každém procesu, v každé firmě a v každém odvětví.“

O společnosti Celonis

Celonis pomáhá organizacím spravovat jejich data. Systém Execution Management System společnosti Celonis, založený na špičkovém jádru dolování procesů, poskytuje sadu aplikací, vývojářské studio a možnosti platformy pro vedoucí pracovníky podniků a uživatele, které umožňují eliminovat miliardové ztráty podniků z neefektivity, poskytovat lepší služby zákazníkům a snižovat emise oxidu uhličitého. Společnost Celonis má tisíce zákazníků po celém světě a sídlí v Mnichově v Německu a v New Yorku v USA. Má dalších 16 poboček po celém světě.

© 2021 Celonis SE. Všechna práva vyhrazena. Celonis a logo Celonis „kapky“ jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Celonis SE v Německu a dalších zemích. Všechny ostatní názvy produktů a společností jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných vlastníků.

1tps://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prAP48371321

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211129005271/en/

Kontakty:

Isabell Horvath

Viceprezidentka pro styk s veřejností

i.horvath@celonis.com

Zdroj: Celonis

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Indie-počítače-komunikace-služby-Celonis

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.