Vyhledávač Petal Search pomáhá firmám vzkvétat

Rok po svém představení zaznamenal inteligentní mobilní vyhledávač Petal Search společnosti Huawei pozoruhodný nárůst tržního podílu a je odhodlán pomáhat svým rozvojem v rozkvětu firem. Na každoroční vývojářské konferenci Huawei Developer Conference 2021 (HDC 2021) společnost Huawei oznámila celou řadu nových funkcí vyhledávače Petal Search, z nichž budou moci čerpat firmy i vývojáři. Petal Search nabízí nováčkům na scéně i zavedeným hráčům průlomové nástroje, které naplňují potřeby firem usilujících o růst.

Petal Search posiluje firmy navazováním strategických partnerství

Spoluprací s vyhledávačem Petal Search budou firmy moci využívat ekosystém a technologickou otevřenost mobilního vyhledávače k dosažení svých podnikatelských strategií a cílů.

Petal Search zaznamenal pozoruhodný růst a nic nenasvědčuje tomu, že by mělo dojít k jeho zpomalení. K září letošního roku zaznamenal tento mobilní vyhledávač navýšení měsíčního počtu aktivních uživatelů o 32 milionů. Petal Search je navíc ve většině regionů jedním z hlavních mobilních vyhledávačů – a jeho početná uživatelská základna znamená široké publikum pro každého partnera vyhledávače Petal Search.

Petal Search 2.0 přináší širokou škálu nástrojů, které globálním partnerům pomáhají efektivně šířit obsah, a to včetně funkcí Petal Merchant Center, Petal Travel Center a Business Connect, které poskytují na míru šité služby upravené podle jedinečných potřeb a výzev jednotlivých podniků. Petal Merchant Center poskytuje obchodníkům nástroje pro zalistování výrobků a zajišťuje jejich zviditelnění prostřednictvím komerční propagace, Petal Travel Center slouží odvětví cestovního ruku a pohostinství a Business Connect je určen pro maloobchody a prodejce v rámci e-commerce.

Posílení partnerů díky nové generaci schopností

Petal Search rovněž otvírá svou sadu nástrojů podnikům a vývojářům pomocí sady Search Kit, která partnerům umožňuje rychle dosáhnout optimálního vyhledávání v mobilních aplikacích. Search Kit je vybaven mnoha inteligentními funkcemi, jako je vizuální vyhledávání, hlasové vyhledávání, převod OCR, převod text na řeč, vyhledávání v obchodech, vyhledávání ubytování a mnohé další, které uživatelům umožňují přistup k akademickým znalostem, propojování subjektů a znalostním grafům.

Sada obsahuje také celý balík řešení, jako jsou automatické návrhy, zprávy, video, web, nákupy, vyhledávání ubytování a mnohé další, které firmám přináší možnost flexibilně oslovit příslušné publikum na základě vlastních přizpůsobitelných potřeb.

Search Kit jako jedna ze sad v rámci HMS Core 6 s 69 třídami a 21.738 distribucemi API obohacuje aplikace o vyhledávací možnosti, díky kterým mohou nabídky od firem a vývojářů stoupat do nových výšin.

Zlepšete prodejní výkon pomocí Petal Merchant Center

Petal Merchant Center je určeno k podpoře inovací v oblasti e-commerce a jedná se o jednotnou platformu pro uvedení a řízení výrobku na online trh, která prodejcům umožňuje, jak se budou výrobky na jejich stránkách zobrazovat ve výsledcích vyhledávače Petal Search, čímž firmy získají vyšší autonomii při koordinaci informací o výrobku tak, aby mohly naplnit vlastní obchodní potenciál a odemknout nekonečné příležitosti spojené s mobilním nakupováním pro posílení vlastních prodejních výsledků.

Svým partnerům v oblasti e-commerce dává Petal Search k dispozici spoustu řešení s funkcemi, jako je automatické doporučování produktů na stránkách obchodníků přes službu automatizovaného doporučování na bázi AI nebo funkce Smart Assistant, tedy inteligentní AI průvodce pro větší interakci uživatelů na prodejních stránkách.

Nedržte se při zemi s Petal Travel Center

Petal Travel Center, které je v rámci mobilního vyhledávače portálem zaměřeným na cestování, poskytuje uživatelům kompletní podporu po celou dobu cesty od plánování letů až po výběr ubytování.

Cílem Petal Travel Center je přinést komerčním partnerům ještě více nových funkcí a služba byla vytvořena speciálně pro online cestovní kanceláře (OTA) a správce distribučních kanálů (channel manager – CM). Zjednodušený portál partnerům umožňuje spravovat cestovní obchodní platformy, produkty a stavy produktů. Pro firmy, které chtějí také kontrolovat produktivitu svých každodenních činností je v rámci Petal Travel Center k dispozici také další sledování výkonu a prokliků.

Díky optimalizaci vyhledávání přináší Petal Travel Center uživatelům informace o letech, ubytování a turistických zajímavostech v daných městech. Konkrétně hotely mohou spravovat informace, seznamy, cenové údaje a vstupní stránky tak, aby optimalizovaly styčné body a zvýšily návštěvnost a interakci uživatelů. Funkce Hotel Search doporučuje uživatelům značky hotelů a přesměruje je na oficiální stránky, čímž zjednodušuje přístup uživatelů k těmto značkám. Hoteliéři mohou PTC využívat k nahrávání vlastních dat a získávat v rámci širokého ekosystému HMS organickou návštěvnost na základě vyhledávání. Pro vyšší přesnost sledování obchodních výsledků je také k dispozici další výkonový reporting.

Díky více než 2 milionům hotelů, které jsou aktuálně zalistovány, Petal Travel Center zaznamenalo u svých partnerů úspěch.

Získejte náskok díky Business Connect

Platforma Business Connect se zaměřuje na místní podniky a umožňuje majitelům firem vytvářet nebo přihlásit se na Petal Search ke svým firmám, ověřovat je přes email nebo telefon, a zajistit tak nemožnost neoprávněných změn, zveřejňovat poutavé propagační informace včetně fotografií a videí, a tím přilákat širokou zákaznickou základnu, a dále přidávat informace o pracovní době, kontaktní údaje, fotografie a dostupné služby zákazníkům. V současné době využívá portál více než 6000 firem, které oslovují miliony uživatelů.

Funkce Business Connect v rámci vyhledávače Petal Search pomáhá podnikatelům vystoupit z davu díky různým možnostem zobrazení pro různé kategorie místních firem, od restaurací po místní atrakce, a díky prémiovým slotům pro místní reklamu i funkcím pro správu obsahu, account management a obchodní analýzu.

Petal Search nabízí prosperující možnosti

Nepřeberné množství všestranných a inteligentních funkcí vyhledávače Petal Search nabízí zajímavé příležitosti firmám, které se snaží zvýšit vlastní produktivitu, a to od začínajících podnikatelů po zavedené značky pronikající na globální trh. Vyhledávač společnosti Huawei přináší nejnovější technologické vymoženosti a intenzivně a inteligentně pracuje pro svých 730 milionů uživatelů zařízení ve více než 170 zemích a vytváří hodnoty pro své partnery i uživatele.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1675247/image1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1675248/image2.jpg

Kontakt pro média: Hanyu Ji, jihanyu@huawei.com

Klíčová slova Čína-počítače-komunikace-firmy-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.