Společnost Huawei se stala nejrychleji rostoucím lídrem v magickém kvadrantu společnosti Gartner za rok 2021, který za svůj úspěch vděčí bezkonkurenčním primárním úložištím

Společnost Huawei zaujímá vedoucí postavení v magickém kvadrantu prestižní poradenské společnosti Gartner pro oblast primárních úložišť dat za rok 2021 . Tato zpráva ukazuje, jak se primární úložiště společnosti Huawei neustále vyvíjí a překonává milníky dosažené v roce 2020. Společnost Huawei je navíc jediným členem kvadrantu Gartner, který dosáhl rychlého zlepšení v obou kritériích (schopnost realizace a úplnost vize). Rychlý růst společnosti Huawei, která se již šest let po sobě umisťuje na předních příčkách tohoto žebříčku, je výsledkem její vynikající nabídky all-flash úložišť OceanStor.

Mezi výhody řešení Huawei podle společnosti Gartner patří:

- Třívrstvý systém správy dat Huawei s umělou inteligencí, který umožnuje správu napříč stacky a nabízí vizualizaci, simulaci a analýzu zátěže, čímž zjednodušuje provoz infrastruktury.

- Společnost Huawei vylepšila možnosti svých produktů, což vedlo ke zrychlení růstu a přijetí jejích produktů a služeb i na trzích mimo domovský region v Asii a Tichomoří (APAC).

- Zákazníci se při výběru řešení Huawei rozhodují na základě jejího zaměření na příznivé ceny, vysoký výkon a investice do cílevědomých iniciativ.

Společnost Huawei zahájila výzkum a vývoj technologií pro ukládání dat v roce 2002 a po celém světě rozmístila 12 výzkumných a vývojových center. S více než 4000 inženýry výzkumu a vývoje a více než 1000 patenty v oblasti ukládání dat společnost Huawei vede více než 30 mezinárodních průmyslových organizací a aktivně spolupracuje se svými partnery, aby neustále zvyšovala své inovační schopnosti a klíčovou konkurenceschopnost.

Úložiště Huawei OceanStor bylo nasazeno ve více než 150 zemích a regionech pro více než 15.000 zákazníků z různých odvětví, včetně dopravců, finančního sektoru, státní správy, energetiky, zdravotnictví, výroby a dopravy. Úložiště Huawei OceanStor je ideální volbou pro globální zákazníky, kteří chtějí ukládat a zpracovávat data svých služeb.

KONTAKT: Mao-jüan Ťiang, jiangmaoyuan1@huawei.com

Klíčová slova Čína-komunikace-počítače-elektronika-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.