Společnost Deel získala 425 milionů USD v rámci financování série D a dál pokračuje v transformaci budoucnosti práce

Společnost Deel si oceněním na 5,5 miliardy dolarů upevňuje pozici nejlépe hodnocené společnosti v oblasti globálního najímání zaměstnanců, výplat a zajištění souladu s předpisy

Společnost Deel, která působí v oblasti vzdáleného náboru zaměstnanců a boří pracovní bariéry po celém světě, v úterý oznámila, že získala 425 milionů USD v rámci financování série D. Celková výše získaných prostředků tak přesáhla 630 milionů USD. Poslední kolo financování oceňuje společnost na 5,5 miliardy dolarů. Společnost Deel se díky této investici stává nejlépe hodnocenou společností v oblasti globálního najímání zaměstnanců, výplat a zajištění souladu s předpisy.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20211018005567/en/

Toto nové kolo financování měla pod taktovkou americká společnost Coatue a vedení se ujali partneři Rahul Kishore a Lucas Swisher. Tohoto kola se zúčastnilo také několik nových i stávajících investorů, včetně Altimeter Capital, Andreessen Horowitz, YC Continuity Fund, Spark Capital, Greenbay Ventures, Neo a více než 40 předních světových operátorů.

Od založení společnosti Deel v roce 2019 se její tým, který se rozrostl ze čtyř na 400 zaměstnanců, snaží zpřístupnit práci na dálku týmům a firmám po celém světě a vytvořit nejlepší celkový proces nástupu zaměstnanců na trhu. Společnosti dnes mění své pojetí toho, jak by měly vypadat nové flexibilní pracovní úvazky, aby získaly a udržely si špičkové talenty. Společnost Deel odstraňuje překážky při najímání zaměstnanců na dálku a vytváří příležitost pro všechny díky platformě, nástrojům a flexibilitě, které jsou navržené tak, aby týmům umožnily úspěch kdykoli a kdekoli chtějí pracovat.

Společnost Deel spolupracuje s více než 4500 zákazníky po celém světě ve více než 150 zemích, jako například se společnostmi Coinbase, Intercom a Shopify. Ať už chce společnost zavést hybridní nebo plně vzdálené pracovní prostředí či získat talenty z celého světa, technologie společnosti Deel nabízí bezkonkurenční možnosti v oblasti mezd, lidských zdrojů, zajištění souladu s předpisy, výhod, benefitů a dalších funkcí potřebných k najímání a řízení globálního týmu – něco, na co by dříve firmy potřebovaly celý interní dedikovaný tým. Díky společnosti Deel mohou podniky najmout zaměstnance a dodavatele v souladu se zákony za méně než 5 minut, aniž by potřebovaly místní subjekt. Firmy mohou také platit týmům ve více než 120 měnách pouhým kliknutím.

„Společnost Deel sledujeme od roku 2020 a vize Alexe a Shuo na nás udělala opravdový dojem,“ uvedl senior výkonný ředitel společnosti Coatue Rahul Kishore. „Když jsme se o Deel dozvěděli více, byli jsme nadšeni jejich rostoucím a působivým rozsahem a věříme, že jsme teprve na samém zrodu toho, čeho je tento tým schopen.“ Lucas Swisher, generální partner společnosti Coatue, který se podílel na řízení tohoto kola financování, dodal: „Zapůsobilo na nás, jak tato platforma dokázala něco tak ohromujícího zdestilovat do nástroje, který může použít každý, kdo chce udělat globální zaměstnávání realitou.“

„Způsob, jak lidé pracují, se od základů mění. A už se nikdy nevrátí do starých kolejí,“ řekl generální ředitel společnosti Deel Alex Bouaziz. „Deel jsme založili, protože jsme nechtěli, aby nábor nebo platby bránily firmám v budování těch nejlepších globálních týmů a hledání nejlepších globálních talentů. Budeme i nadále překonávat normy fungování firem a pokračovat ve vytváření nástrojů, které utvářejí budoucnost práce.“

„Se společností Deel spolupracujeme od samého začátku a vidíme, jak se v rekordně krátkém čase transformovala a vyvinula nástroje, které pomáhají vytvářet lepší prostředí pro podniky i jejich týmy,“ uvedl generální partner společnosti Andreessen Horowitz Anish Acharya. „Budoucnost společnosti Deel je zářivá, ale ještě zářivější je pro mezinárodní týmy, které pomáhá rozvíjet po celém světě.“

O společnosti Deel

Deel je přední globální řešení v oblasti mezd a zajištění souladu s předpisy, které pomáhá firmám zaměstnávat kohokoli a kdekoli. Technologie společnosti Deel nabízí bezkonkurenční možnosti v oblasti mezd, lidských zdrojů, zajištění souladu s předpisy, výhod, benefitů a dalších funkcí potřebných k najímání a řízení globálního týmu.

Zákazníci společnosti Deel mohou pomocí samoobslužného procesu s využitím technologií najímat nezávislé dodavatele a zaměstnance na plný úvazek ve více než 150 zemích během několika minut, a to v souladu s místními předpisy. Díky více než 250 odborníkům na právo, účetnictví, mobilitu a daně umožňuje společnost Deel každé firmě vytvářet, podepisovat a odesílat kompatibilní lokalizované smlouvy z knihovny šablon a platit týmům ve více než 120 měnách pouhým kliknutím.

Společnost Deel, kterou v roce 2019 založili Alex Bouaziz a Shuo Wang, je plně distribuovaná společnost se zaměstnanci po celém světě. Více informací o společnosti Deel najdete zde.

O společnosti Coatue

Coatue je jednou z největších technologických investičních platforem na světě s více než 45 miliardami dolarů spravovaných aktiv. Náš specializovaný tým inženýrů a datových odborníků úzce spolupracuje s investičními experty, aby přidal hodnotu zakladatelům a výkonným týmům v našem portfoliu. Prostřednictvím rozvojových, růstových a veřejných fondů podporujeme podnikatele z celého světa a v každé fázi růstu. Mezi naše soukromé investice patří například společnosti Airtable, Ant Financial, Anaplan, ByteDance, Chime, Databricks, DoorDash, Instacart, Meituan, Snap, Snowflake a Spotify.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211018005567/en/

Kontakty

Kiran Wylie

kiran.wylie@letsdeel.com

+44(0)7875057754

Zdroj: Deel

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-práce-finance-firmy-Deel

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.