Koert Grasveld nastupuje do společnosti TerraPay jako viceprezident pro platby

Koert Grasveld

Koert Grasveld

Společnost TerraPay, přední světová společnost v oblasti platební infrastruktury, dnes oznámila jmenování Koerta Grasvelda do funkce viceprezidenta pro platby. Koert bude odpovídat za vedení a rozšiřování platebních služeb společnosti TerraPay u stávajících i nových partnerů.

Koert je zkušený profesionál s více než patnáctiletou praxí v celé řadě odvětví a oborů. Svou kariéru zahájil v oblasti hotelových služeb, kde odpovídal za provoz e-komerce (on-line distribuce hotelových nabídek přímými i nepřímými kanály). Poté přešel do společnosti Booking.com, kde byl zodpovědný za strategii, uzavírání smluv a obchodní vztahy s klíčovými světovými hotelovými řetězci. Po úspěšném zakončení této části své kariéry se Koert přesunul do oblasti platebních styků a nastoupil do společnosti AirPlus, odkud následně přešel do společnosti American Express a poté GlobalCollect (nyní Wordline), ve které měl na starosti vedení obchodu s velkými účty v portfoliu cestovního ruchu pro region EMEA.

Ani Sane ze společnosti TerraPay ke Koertovu jmenování uvedl: „Jsme rádi, že můžeme Koerta v našem týmu uvítat. Jeho neocenitelné celosvětové zkušenosti s budováním dlouhodobých vztahů s klienty a vedením klíčových účtů v oblasti cestovního ruchu a provozu hotelů nám umožňují rozšiřovat naši globální působnost. Jsem si jistý tím, že jeho působení v naší společnosti vyústí v nasazení průkopnických strategií a uplatnění nových přístupů, které pomohou společnosti TerraPay dosáhnout nových úrovní úspěchu. Těším se, že sehraje klíčovou roli při posilování našeho dobře zavedeného obchodu a přeji mu na jeho nové cestě s námi v TerraPay vše nejlepší."

„Je mi ctí a potěšením, že se mohu připojit k tak silnému týmu zkušených lídrů s odhodláním neustále posouvat laťku ekosystému digitálních plateb výše. V roli viceprezidenta pro platby společnosti TerraPay je mým cílem posílit globální působnost TerraPay jakožto významné společnosti, která vlastní celý řetězec transakčního procesu a poskytuje tak komplexní řešení pro B2B i B2C, a to navázáním silných partnerství, která posílí pozici této společnosti během jejího růstu na další úroveň. Jsem nadšený z možnosti podílet se na utváření vize společnosti TerraPay a velice se těším na dosažené výsledky. Nemohu se dočkat úžasné cesty, na kterou se vydáváme," řekl Koert Grasveld, který do společnosti TerraPay nastoupil jako viceprezident pro platby

O společnosti TerraPay

Společnost TerraPay, která sídlí v Amsterdamu, je licencovaným poskytovatelem infrastruktury a řešení pro digitální platby. Od roku 2014 buduje stále se rozšiřující tok platebních služeb, který umožňuje podnikům pracovat s veškerými platbami nepřetržitě, bezpečně a v reálném čase, a to bez ohledu na to, zda jde o platby malé či velké. Společnost TerraPay, která je registrována na 15 světových trzích, je předním globálním partnerem bank, systémů mobilních peněženek, provozovatelů peněžních převodů, obchodníků a finančních institucí a vytváří bohatý platební ekosystém, který podporuje řadu různých typů plateb a nástrojů. Prostřednictvím jediné integrace propojuje své partnery se zavedenou a spolehlivou globální sítí, která se může pochlubit splněním těch nejpřísnějších nároků na shodu a bezpečnost.

Další informace najdete na adrese terrapay.com

Kontakt:

Anwesha Mukherjeeová +919717241606 anwesha@terrapay.com

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1222771/TerraPay_Logo.jpg

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1655471/TPS0169_Koert_Grasveld.jpg

Klíčová slova Nizozemsko-služby-finance-TerraPay

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.