Český startup Mujvit se svými vitamíny na míru chce změnit trh s doplňky stravy

Vojtěch Šimbovský, zakladatel Mujvit

Vojtěch Šimbovský, zakladatel Mujvit

Vitamíny na míru, služba bezstarostného užívání, se chystá změnit trh s doplňky stravy. Mujvit spojuje vědu, výzkum, data, technologie a doporučuje vitamíny pro každého na míru v praktickém balení připraveném na každý den. Chytrý algoritmus pomocí umělé inteligence využívá vstupy týkající se životního stylu a stravovacích návyků, aby doporučil doplňky, které jsou přizpůsobené každému zákazníkovi. Pro náročnější zákazníky je zde možnost doporučení doplňků stravy na základě rozboru krve. Mujvit nabízí více než 1 mld. možných kombinací kvalitních doplňků stravy, které jsou testovány, aby byla zajištěna nejvyšší účinnost a biologická dostupnost.

„Jsme nadšeni, že můžeme představit vitamíny na míru každému, kdo chce dosáhnout kvalitnějšího života užíváním doplňků stravy,“ řekl Vojtěch Šimbovský, zakladatel Mujvit. „Užívání doplňků stravy je více než univerzální článek na internetu. Je to o porozumění tomu, jak vaše tělo funguje, co mu pomůže a co je naopak zbytečné. Jedná se i o to, jak určité doplňky reagují s užívanými léky. Potřebu mikronutrientů ovlivňuje řada faktorů. To je důvod, proč je užívání potřeba přizpůsobit každému, a proto jsme vytvořili vitamíny na míru. Naše doporučení doplňků jsou navržena tak, aby vaše tělo dostalo pouze to, co potřebuje. Nic víc, nic míň.“

Počátky Mujvit začínají v roce 2020, kdy se zakladatelé rozhodli skoncovat s obecným doporučením a nekomfortním užíváním doplňků stravy. Dnes společnost představila novou generaci svého chytrého dotazníku, která se těší informacím, které shromažďuje z recenzovaných vědeckých studií, znalosti odborných lékařů a týmu specialistů na výživu Mujvit.

„Je skvělé spolupracovat se společností, která je zapálená pro přizpůsobení doplňků stravy individuálním potřebám a přáním každého zákazníka.“ Komentoval MUDr. Tomáš Vebr, vedoucí týmu specialistů Mujvit. „Mujvit odstraňuje dohady z výživy tím, že je důvěryhodným poradcem pro každého, a je mi ctí poskytnout svůj lékařský pohled, který pomůže zlepšovat zdraví našim zákazníkům.“

Aby byla zajištěna přesnost doporučení ohledně doplňků stravy, tým specialistů Mujvit monitoruje a vyhodnocuje nejnovější vědecký výzkum v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Dalšími poradci v týmu společně s MUDr. Tomášem Vebrem jsou:

Bc. Vít Šimbovský, fitness trenér a výživový poradce.

Patrik Hrbáč, výživový poradce, uznávaný odborník na spánek a cirkadiální rytmus.

Na www.mujvit.cz je k dispozici bezplatné doporučení, které odhalí kombinace vitamínů, minerálů a mikroživin, které jsou jedinečné pro tělo, životní styl a stravovací návyky zákazníka. Zákazník si jednoduše objednává jeden balíček na každý měsíc, kde má v praktickém sáčku nachystané jednotlivé vitamíny, minerály a mikroživiny.

Vitamínové balíčky stojí od 15,- Kč na den v závislosti na počtu doporučených a objednaných doplňků. Zákazníci mají po celou dobu užívání podporu specialistů na výživu a mohou s nimi kdykoliv řešit svůj životní styl. Další informace o vitamínových balíčcích nebo o doporučení najdete na www.mujvit.cz

Kontakt:

Vojtěch Šimbovský

Zakladatel Mujvit

e-mail: vojtech.simbovsky@mujvit.cz

tel.: +420 604 966 486

Klíčová slova ČR-zdraví-věda-internet-trh-firmy-Mujvit

Oblast
Moravskoslezský (ov)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.