NEWTON University zaplatí rok studia obětem tornáda

Soukromá Vysoká škola NEWTON, a. s. (v mezinárodním prostředí NEWTON University) se rozhodla pomoci obyvatelům jižní Moravy, které zasáhlo tornádo. Zvolila pro ně nemateriální pomoc ve formě stipendia ve výši ročního školného na bakalářské a magisterské studium. Škola se zaměřuje na podnikání, management, marketing, řízení lidských zdrojů a v profesním vzdělávání i na aplikovanou psychologii. Studenti si na ní nejvíce chválí interaktivní výuku s úzkým propojením do praxe a osobní přístup vyučujících, kteří patří k lídrům ve svém oboru.

NEWTON University [1] (dříve NEWTON College) je česká soukromá vysoká škola s možností studia v Brně, Praze a nově i v Bratislavě. V reakci na následky přírodní katastrofy se rozhodla, že zasaženým obyvatelům nabídne školné na rok zdarma.

„Po zasedání představenstva školy jsme se rozhodli pro pomoc v podobě stipendia ve výši ročního školného na bakalářské a magisterské studium. Rozumíme tomu, že jdou teď úspory zasažených jihomoravských rodin nečekaně jinam. Proto přicházíme s možností, jak jim splnit studijní sen i přes následky katastrofy,“ vysvětluje rektor NEWTON University Jan Mojžíš.

Škola nabízí pomoc obětem ze zasažených oblastí, které se prokáží trvalým pobytem v Lužicích, Hruškách, Moravské Nové Vsi, Mikulčicích, Týnci a v poničené části města Hodonín.

„Pokud se studenti u přijímacího řízení prokáží trvalým pobytem v zasažené oblasti a následně u něj uspějí, mají automaticky oba semestry v akademickém roku 2021/2022 kompletně zdarma,“ doplňuje vedoucí studijního poradenství Nikola Konečná.

Uchazeči o stipendium mohou studium absolvovat prezenční i kombinovanou formou. Škola uzavírá přijímací řízení pro akademický rok 2021/2022 ve čtvrtek 30. září.

Poznámky pro editora: [1] https://www.newton.university/

O Vysoké škole NEWTON, a. s. (NEWTON University):

NEWTON University (dříve NEWTON College) je česká soukromá vysoká škola s místy studia v Brně, Praze a nově i Bratislavě. Škola se zaměřuje na byznys, ekonomiku, management, marketing, v profesním vzdělávání pak i na aplikovanou psychologii. Absolventi zde získají tituly uplatnitelné v zahraničí. NEWTON klade velký důraz na výuku úzce propojenou s praxí. Na škole působí mimo jiné kouč vrcholových sportovců Marian Jelínek nebo marketingový expert Karel Novotný. Mezi úspěšné studenty NEWTONu patřili například CEO Kiwi.com Oliver Dlouhý, zakladatel firmy Vasky Václav Staněk nebo Libor Hoření z charitativního projektu Nesnězeno.

Kontakt pro média:

Marek Vítek

tiskový mluvčí

marek.vitek@newton.university

Klíčová slova ČR-školy-počasí-neštěstí-charita-firmy-Vysoká škola NEWTON

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.