Vychází nový časopis VIP svět

Vydavatelství Empresa Media uvádí na trh nový časopis s názvem VIP SVĚT. Bude vycházet jako čtrnáctideník a díky své ceně 12 korun se jedná o nejlevnější bulvár na trhu!

Po obnovení měsíčníku INSTINKT a nových titulech SEDMIČKA PRO ŽENY, SEDMIČKA PRO MAMINKY, SEDMIČKA NEBEZPEČNÉ VZTAHY a SEDMIČKA EXTRA přichází vydavatelství Empresa Media s novým časopisem VIP SVĚT.

Na titulní straně prvního čísla je Eva Burešová a obsah se zaměřuje nejen na novinky ze světa českého a světového showbyznysu. Čtenáři zde najdou také oblíbené rubriky jako Bydlení slavných, rozhovory, novinky o kosmetice a módě, články o zdraví, vztahová témata a hlavně zajímavosti všeho druhu.

Časopis VIP svět bude vycházet každé sudé pondělí za 12 korun. Šéfredaktorkou je Zuzana Fojtíková, která ve vydavatelství Empresa Media řídí většinu titulů – mimo jiné časopis SEDMIČKA nebo módní magazín EXKLUZIV.

Kontakt:

EMPRESA MEDIA, a. s.

Libor Vachtl, manažer provozu

e-mail: vachtl@empresamedia.cz

Klíčová slova ČR-média-firmy-EMPRESA MEDIA

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.