Díky špičkovému výkonu svých produktů získala firma Risen Energy 3 významná odborná ocenění

Nedávno se v Pekingu uskutečnil 3. seminář o trendech vývoje a spolehlivosti technologií pro fotovoltaické moduly (PV). Na této akci, kterou společně uspořádala Státní laboratoř pro fotovoltaické materiály a technologie (State Key Laboratory of Photovoltaic Materials and Technologies) a organizace Mole PV, se sešli přední odborníci a manažeři fotovoltaických firem, aby zde diskutovali o dalších trendech vývoje fotovoltaických technologií a pomohli zajistit splnění cílů v oblasti uhlíkaté neutrality a snižování emisí oxidu uhličitého.

Firma Risen Energy Co., Ltd, která je jednou z předních společností v oboru, byla rovněž přizvána k účasti na tomto semináři a získala zde tři ocenění. Jedním z oceněných byl i ředitel výzkumu a vývoje firmy Risen Energy pan Liou Ja-feng, který získal cenu pro nejlepšího technického ředitele (Outstanding CTO Award). Liou Ja-feng a jeho výzkumný a vývojový tým ze společnosti Risen Energy se zapojili do soutěže v kategorii křemíkových destiček (waferů) s formátem článků 210 mm s využitím technologie heterostruktury. Navzdory řadě technických problémů vyvinul tento tým moduly řady Titan a heterostrukturní moduly s vysokou účinností, které se uplatní již v generaci 5.0 a 6.0 fotovoltaických technologií. Očekává se, že spojením modulů řady Titan s heterostrukturními technologiemi vzniknou systémy, které budou dominantní i v generaci 7.0 fotovoltaických technologií.

Moduly Titan firmy Risen Energy jsou založeny na 210mm formátu křemíkových destiček a podstatně snižují provozní náklady při současném zvýšení účinnosti o 2 – 3 %. Navíc obsahují tu nejlepší technologii MBB. Tyto panely lze navíc dělit technologií nedestruktivního řezání za nízkých teplot, což podstatně snižuje riziko skrytých prasklin a zlepšuje stabilitu systému v celé řadě různých aplikací. Díky skvělému výkonu a špičkové kvalitě se moduly řady Titan těší velké oblibě u zákazníků, a to již od jejich představení. I z tohoto důvodu získaly tyto moduly cenu Golden Module Award za rok 2021. Společnost Risen Energy navíc získala i ocenění za nejinovativnější firmu v oblasti technologií (Technology Innovation Enterprise Award), a to za její přínos při vývoji nových fotovoltaických technologií a pravidelné vylepšování svých produktů.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1497136/image.jpg

KONTAKT: Tina Feng, +86-57459953077

Klíčová slova Čína-energie-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.