V šanghajském dopravním uzlu je nainstalováno 1800 m² LED displejů Absen

V prostorách OXO City na šanghajském letišti Chung-čchiao bylo instalováno celkem 1800 m² LED displejů od firmy Absen (SZSE: 300389).


Středobodem tohoto ambiciózního projektu je gigantická videostěna o rozloze 700 m² u východu z letiště, která vítá cestující a návštěvníky v sousedním nákupním středisku s dalšími 40 obrazovkami uspořádanými do osmi kostek, které se používají k zobrazení stejně živého, cyberpunkem inspirovaného, 3D video obsahu.


OXO City, které je propojeno s Terminálem 2 mezinárodního letiště Chung-čchiao na východě a s železniční stanicí Chung-čchiao na západě, slouží také jako přestupní stanice metra pro linky 2, 10 a 17, průměrně touto oblastí projede více než 500.000 lidí denně.


Po výhře projektu se instalační tým rozhodl, že vysoký jas, jednota barev a flexibilní konfigurace nové řady KL od společnosti Absen je ideálním řešení pro takovou vysokoprofilovou instalaci.

"Pouhá velikost obrazovek vyžaduje displeje s výjimečnou plochostí," uvedl obchodní manažer společnosti Absen Jing Čchen. "Obsah přehrávaný na obrazovce je velmi pohlcující, zejména jeho 3D části, takže LED panely musely být bezchybné a nabízet vynikající kvalitu obrazu."


Displej řady KL společnosti Absen je produkt s přední a zadní instalací a údržbou s hloubkou pouhých 70 mm a hmotností 7,8 kg na panel. KL je navíc produktem typu "vše v jednom" s napájecím zdrojem (PSU), kabely, přijímacími kartami a dalšími klíčovými součástmi uvnitř, což koncovým uživatelům usnadňuje jak instalaci panelů, tak jejich údržbu.


"Vybudovat tak obrovský fixní vnitřní LED displej v centru dění města, v místě s tak velkým pohybem cestujících, je náročné," uvedl Chen. "OXO City má velmi přísné předpisy a omezení, takže se projekt potýkal s určitými problémy. Během samotného procesu instalace musel například tým inženýrů společnosti Absen spolupracovat s odborníky a techniky z různých institucí zapojených do tohoto projektu, což se projevilo řadou změn během celého procesu."


Terry Ču, produktový ředitel společnosti Absen, se vyjádřil následovně: "Obrovské LED displeje se stávají stále důležitějším produktem v infrastrukturách největších měst Číny a zbytku světa. Ve společnosti Absen se tímto odvětvím intenzivně zabýváme už 19 let a máme bohaté zkušenosti s obdobnými vysokoprofilovými projekty, stejně jako jistotu v to, že splníme všechny požadavky, které naši zákazníci mají."


FOTO - https://mma.prnewswire.com/media/1361991/Absen.jpg


KONTAKT: Emma Čang, +86-166-2050-8723

Klíčová slova Čína-elektronika-firmy-Absen.com

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.