Hledáte rovnováhu v životě i v podnikání? Přečtěte si nové TRADE NEWS

Listopadové TRADE NEWS se soustředí na Indii, která v posledních desetiletích prošla významnou transformací, patří mezi nejrychleji rostoucí ekonomiky a stala se jednou z největších ekonomik světa. Na první pohled tedy nabízí lákavý byznysový potenciál, ale snadný a rychlý úspěch nečekejte. Indie prověří nejen kvalitu vašich produktů, ale především vaši osobnost. Jak říká autor jednoho z článků v magazínu, místopředseda představenstva LIKO-S a ředitel LIKO-S India Jan Musil, působit v této zemi je neskutečné intelektuální dobrodružství, které vás dostane do situací, v nichž se mnoho naučíte. Ale když zvládnete rozjet byznys v Indii, tak proč byste pak neuspěli například v Americe?


Indické vládě se navíc v posledních letech podařilo výrazně zjednodušit podnikatelské prostředí, tvrdí v interview Luboš Ulč, ředitel zahraniční kanceláře CzechTrade v Mumbaí. Tato vládní agentura společně s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR spouští navíc v lednu 2021 vlastní podnikatelský inkubátor v indickém Bengalúru, kde budou moci české firmy využít kancelářské prostory a další služby, a získat tak výhodné startovací podmínky pro působení na indickém trhu.


Se svými zkušenostmi se čtenářům svěří představitelé několika dalších významných firem, například společností PBS Group, Zetor Tractors nebo Ekotechnik Czech. A svůj pohled na oboustranně výhodnou spolupráci a šance na její další rozvoj přidají i představitelé indické strany, například majitel společnosti Pushpak Products a honorární konzul ČR v Bengalúru Pushpak Prakash nebo ředitel pro strategii indické realitní společnosti Raja Capital Raja Arjun.


Aktuální vydání se věnuje dále mimo jiné příležitostem ve Vietnamu, zvláště v souvislosti s nově uzavřenou dohodou o volném obchodu mezi EU a Vietnamem, z níž by brzy měly těžit i naše firmy. A tradičně přinášíme další exkluzivní rozhovory, články, analýzy, původní infografiky i zkušenosti českých exportérů. Časopis, který pro vás připravuje agentura ANTECOM jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, vychází na 80 stranách tištěným nákladem 8200 kusů.


TRADE NEWS je distribuován bezúplatně přímo k manažerům firem s rozhodující pravomocí. Zdaleka se nejedná pouze o členy AMSP ČR, ale také o další společnosti a instituce. Je připravován ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a institucemi podporujícími český vývoz, jako jsou například CzechTrade, EGAP, ČEB, ČMZRB, TA ČR, ICC ČR, a s Ministerstvem zahraničních věcí ČR.


Více informací také na: www.itradenews.cz, www.tradenews.cz


Kontakt:

ANTECOM s.r.o.

TRADE NEWS

Redakční servis: +420 602 313 176

produkce@antecom.cz

www.itradenews.cz

www.tradenews.cz

www.techedu.cz

www.age-management.cz

www.srdceslaskou.cz

https://www.facebook.com/srdceslaskou/

priloha

priloha

priloha

Klíčová slova ČR-Indie-obchod-média-firmy-ANTECOM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.