Společnost Huawei představila řešení FusionServer Pro V6 SAP HANA, které pomáhá při digitální transformaci firem

Společnost Huawei představila na akci HUAWEI CONNECT 2020 řešení FusionServer Pro V6 SAP HANA. Představení tohoto řešení se zúčastnili hosté z firem SAP, Intel a SUSE, kteří se při této příležitosti s ostatními podělili o zážitky z inovativní spolupráce s firmou Huawei a představili svá budoucí očekávání v souvislosti s těmito společnými projekty.


Řešení Huawei FusionServer Pro V6 SAP HANA se skládá ze serveru řady FusionServer Pro, který vyvinula firma Huawei a je postavený na technologii x86. Navíc obsahuje databázový systém SAP HANA a vyniká vysokým výkonem, spolehlivostí a snadnou rozšiřitelností, díky čemuž pomáhá firmám při digitální transformaci a umožňuje jim využívat více obchodních příležitostí. V nové generaci serveru FusionServer Pro 2488H V6 jsou čtyři procesory Intel® Xeon® Scalable třetí generace, 48 DDR4 DIMMs, sloty 11 PCIe 3.0 a tento server dokáže pojmout až dvacet pět 2,5 palcových disků pro lokální ukládání dat. Server využívá paměť řady Intel® Optane™ (PMem) 200 a díky tomu dosahuje špičkového výkonu, nabízí větší kapacitu paměti a umožňuje flexibilnější možnosti nastavení.


Server Huawei FusionServer Pro 2488H V6 využívá technologii datových center SAP HANA (TDI) a patří mezi schválená a doporučovaná zařízení pro tato datová centra. V červenci a srpnu 2020 získal tento nový produkt z řady Huawei FusionServer Pro certifikaci od SUSE YES, která potvrzuje jeho kompatibilitu s řešením SAP HANA. Firma Huawei začala se společností SAP spolupracovat od roku 2012 a od té doby získala řadu zkušeností s řešením SAP HANA. V současné době využívají společné řešení Huawei SAP HANA firmy z více než 25 průmyslových oborů, včetně výrobního sektoru, energetiky, maloobchodu, finančnictví, dopravy a vzdělávání.


V době, kdy roste obliba technologií, jako jsou 5G sítě, AI (umělá inteligence) nebo IoT (internet věcí), lze očekávat další zvyšování nároků na zpracování velkého objemu dat. Společnost Huawei chce i nadále spolupracovat se svými partnery, jako jsou například firmy Intel, SAP nebo SUSE a uvádět na trh inovativní a konkurenceschopné produkty a řešení, které nabídnou vyšší výkon a kvalitu a pomohou firmám naskočit na globální digitalizační vlnu a urychlit jejich digitální transformaci.


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1280694/image_5003652_29445765.jpg


KONTAKT: Wanni Zhong, zhongwanni@huawei.com

Klíčová slova Čína-komunikace-počítače-firmy-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.