Galerie PoštovnéZDARMA.cz zažila krušné chvilky s covid

Nákupní galerie PoštovnéZDARMA.cz zajišťující prodej zboží čínských prodejců do ČR a SR zažila v období koronaviru krušné chvilky díky enormnímu zájmu zákazníků o respirátory a některým značně zpomaleným přepravcům z Číny. Nápor se nakonec podařilo zvládnout, zásilky jsou opět doručovány ve standardních časech a na e-mailové dotazy zákazníků je nově odpovídáno i o víkendu.


Díky hlavnímu prodejci skladového zboží ATELI Goods, s.r.o. bylo dodáno zákazníkům a firmám včas přes 200 tisíc respirátorů z plzeňského skladu, dalších více než 10.000 respirátorů bylo rozdáno nemocnicím, ordinacím, lékárnám, pečovatelským domům a obecně lidem v první linii.


Děkujeme všem zákazníkům za důvěru, všem zaměstnancům ATELI Goods, s.r.o. za rychlý dovoz a expedici zboží zákazníkům a zákaznickému servisu Ateli, s.r.o. za úžasné pracovní nasazení.


Portál PoštovnéZDARMA.cz provozuje plzeňská společnost Ateli, s.r.o. a působí v ČR a SR již téměř osm let. Od června 2020 začne portál navíc umožňovat prodej i dalším českým prodejcům, aby umožnila snadný prodej originálních českých produktů zákazníkům ve střední a východní Evropě.


Kontakt:

Ing. Lukáš Česal, tisk@ateli.cz

Klíčová slova ČR-trh-koronavirus-internet-ATELI Development

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.