TUkas bojuje ozónem a moderními technologiemi proti COVID-19

Skupina TUkas, autorizovaný prodejce a servis automobilů i v době koronavirové pandemie nadále poskytuje své služby všem zákazníkům a zajištuje jim tak potřebnou mobilitu. V boji proti nebezpečnému viru představuje novinku - "DEZINFEKCI INTERIÉRU OZÓNEM". Jedná se o moderní ekologickou technologii, která je schopná zcela zlikvidovat viry a bakterie. Čištění ozónem je ekologické, účinné a velmi rychlé. Veškeré prováděné služby jsou plně v souladu s nařízeními Vlády České republiky a splňují náročná hygienická opatření.


Servis vozidla tak není potřeba odkládat. Pokud vůz vyžaduje běžnou prohlídku, opravu po nehodě, výměnu zimních pneumatik, případně STK, je ten správný čas se objednat. TUkas nabízí rychlé a flexibilní dodací termíny, zvýhodněné pick-up servisy i zapůjčení náhradních vozů. První zákazníci měli možnost vyzkoušet i novou dezinfekci interiéru ozónem, který spolehlivě ničí veškeré viry, bakterie, plísně a odstraňuje i nepříjemné pachy. Tento způsob dezinfekce nemá žádné nežádoucí účinky, nezanechává stopy a je schválený i pro alergiky a astmatiky. Službu je možné objednat ve všech provozovnách skupiny TUkas.


Prodej nových a ojetých vozů je v tuto chvíli nařízením Vlády ČR dočasně omezený, ale i tak zákazníci TUkasu mohou využít celé škály bezkontaktních řešení nákupu nového či ojetého vozu. Posilují moderní technologie a prodejci jsou už běžně vybaveni komunikačními platformami jako je např. WhatsApp, Messenger, Skype apod., jejichž prostřednictvím vám vůz kompletně představí. V případě ojetého vozu je samozřejmostí i předvedení karosérie a interiéru včetně podrobných analýz historie a původu vozidla. Při virtuálním představení vozu vám školení prodejci TUkasu nabídnou i další doplňkové služby jako je např. financování a pojištění. Kupní smlouva a veškeré dokumenty nutné k převodu či registraci vozu jsou automaticky v náhledu odesílány v elektronické podobě a veškerá formální administrativa je řešena korespondenčně prostřednictvím České pošty či kurýrních služeb. Po podpisu smlouvy a uhrazení kupní ceny se vůz připravuje k předání, a to včetně dezinfekce jak v interiéru, tak na frekventovaných místech karoserie. Následně je vůz dopraven přímo k zákazníkovi na předem dohodnuté místo předání.


"Rád bych všechny ujistil, že i v této složité době pracujeme v plném nasazení, s maximálním důrazem na bezpečnost a ochranu zákazníků i zaměstnanců. Věřím, že nově nabízené služby zvýší komfort a pocit bezpečí," říká generální ředitel skupiny TUkas, Petr Lehký.


Skupina TUkas je autorizovaným prodejcem a servisem značek ŠKODA, Volkswagen, Volvo, Opel, Kia, Renault a Dacia. Dále pak autorizovaným servisem značky Audi. Ojeté vozy jsou nabízeny prostřednictvím programů ŠKODA Plus, Das WeltAuto, Volvo SELEKT, Kia ojeté vozy a Renault Selection. Operativní leasing a dlouhodobý pronájem vozů zajišťuje společnost TT-Complex. Skupina TUkas je českou rodinnou firmou působící na českém trhu od roku 1991. Více informací na www.tukas.cz


Kontakt:

Jiří Jandl

marketingový ředitel skupiny TUkas a.s.

e-mail: jiri.jandl@tukas.cz

Klíčová slova ČR-automoto-trh-koronavirus-služby-firmy-TUkas

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.