Společnost Huawei představila nejlepší síť 5G pro podporu úspěšného podnikání

Peng Song představuje 5G E2E řešení (PRNewsfoto/Huawei)

Peng Song představuje 5G E2E řešení (PRNewsfoto/Huawei)

Při představení nových produktů a řešení společnosti Huawei v Londýně přednesl hlavní řeč Peng Song, prezident oddělení Carrier BG pro marketing a řešení prodeje společnosti Huawei. Během svého proslovu oznámil zavedení špičkové sítě 5G, která má operátorům pomoci dosáhnout komerčního úspěchu s technologií 5G.

Jak říká čínské přísloví "abyste zbohatli, musíte nejprve postavit silnici". Stejně tak musí být komerční úspěch operátorů 5G postaven na nejmodernější síti 5G, která je zjednodušená, inteligentní, ekologická a podporuje ultra velkou šířku pásma a komplexní umělou inteligenci (AI).

Špičková 5G síť představená na akci není jen na ukázku. Zahrnuje řadu produktových řešení, například zjednodušenou rádiovou přístupovou síť (RAN), inteligentní IP síť, transportní síť s velmi širokým pásmem, zelené připojení a komplexní služby 5G s podporou AI.

● Zjednodušená rádiová přístupová síť (RAN) urychluje nasazení 5G: Zjednodušená síť RAN obsahuje tři produktová řešení: nejlehčí masivní anténa MIMO 3. generace; Blade AAU s nejvyšší úrovní integrace v oboru; a ultraširokopásmová anténa AAU s frekvencí 400 MHz. Tato řešení se zaměřují na obvyklé potíže během instalace, získávání místa a rozptýlená kmitočtová pásma, což operátorům pomáhá rychle nasadit technologii 5G. Masivní anténa MIMO 3. generace podporující 64T64R je lehká a snadno se instaluje. Anténa Blade AAU podporuje aktivní a pasivní integraci ve všech frekvenčních pásmech pod 6 GHz, čímž se výrazně zkracuje čas potřebný k získání místa. Ultraširokopásmová anténa AAU s frekvencí 400 MHz předstihuje zbytek odvětví o celou generaci.

● Inteligentní síť IP vede průmysl v oblasti podpory závazných smluv mezi poskytovateli a uživateli (SLA): Díky tomuto řešení lze IP sítě se službou !best-effort" (doručování datagramů mezi koncovými uzly) přeměnit na IP sítě podporující závazné smlouvy SLA. Díky flexibilnímu rozparcelování sítě na bázi FlexE se inteligentní IP síť může pochlubit nejvyšší přesností rozparcelování v oboru, s rychlostí 1 Gbit/s. To je pětinásobek průměru v odvětví. Inteligentní síť IP, která pracuje s cloudovou službou Network Cloud Engine (NCE) a využívá technologii SRv6, je první v oboru, která podporuje zpožděnou latenci. Řešení také využívá informační telemetrii In-situ Flow Information Telemetry (iFIT), což znamená, že chyby lze lokalizovat během několika minut a síť je vysoce dostupná.

● Transportní síť s velkou šířkou pásma s prvním modulem 800G v oboru: Toto řešení poskytuje přenosovou kapacitu 48 Tbit/s na jednom optickém vlákně, která je o 40 % vyšší, než je průměr v oboru. Toto zajistí nerušený rozvoj přenosové sítě v průběhu příštích 10 let.

● Zelená připojení snižují spotřebu energie zařízení s 5G: Anténa AAU 5G využívá patentované vysoce integrované čipy společnosti Huawei, které snižují spotřebu energie o více než 15 %. Řešení PowerStar s podporou AI také podporuje multistandardní, vícefrekvenční pásmovou koordinaci, což snižuje spotřebu energie celé sítě o dalších 15 až 20 %.

● Komplexní přenos 5G s podporou AI otevírá cestu k digitální inteligentní éře: Umělá inteligence je aplikována na kompletní správu životního cyklu technologie 5G. Tím je zajištěno, že plánování sítě se stane přesnějším pro lepší uživatelský dojem, výstavba sítě bude vyšší kvality, zaváděné služby zaměřené na uživatele budou cílenější a problémy s uživatelskými zkušenostmi se budou řešit rychleji.

"Špičková síť 5G, kterou jsme dnes představili, je jen špičkou ledovce," uvedl Peng Song. „Neustále investujeme do oblastí, jako jsou základní teorie, materiály a algoritmy, abychom vyvíjeli špičkové produkty a řešení pro průmysl a pomáhali operátorům dosáhnout s technologií 5G komerčního úspěchu."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1093528/Peng_Song_Releases_5G_E2E_Solution.jpg

KONTAKT: Zheng Xinyi,+86-136-895-70489

Klíčová slova Británie-Čína-elektronika-komunikace-firmy-Huawei

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.