Rodinná firma Sapeli boduje za oceánem

Dvanáctý ročník soutěže International Design Award zná své vítěze. Šestnáctičlenná mezinárodní odborná porota této jedné z nejprestižnějších designových soutěží v Americe vybírala z několika tisíc návrhů předložených společnostmi a designéry z celého světa. Mezi oceněnými byla i společnost SAPELI a její revoluční novinka MUTEO spojující dveře a kliku v jediný celek, která v Los Angeles získala ocenění Bronze v kategorii Home Interior Products - Windows, Doors.

"Získání ocenění International Design Award je pro nás po Red Dot Award dalším, a já pevně doufám, že ještě stále ne posledním, mezinárodním úspěchem spojeným s naší novinkou MUTEO. Za ziskem tohoto ocenění stojí nejen autor, designér Petr Novague, ale celá řada lidí a více než dva roky usilovné práce," komentuje Ing. Marek Sedlák, obchodní ředitel SAPELI.

V rámci IDA soutěžily jednotlivé návrhy v pěti hlavních kategoriích: architektura, interiérový design, grafický design, produktový design a módní design.

Kontakt pro média:

Pavla Pokorná

FleishmanHillard

Telefon: +420 777 228 276

E-mail: pokorna@fleishman.com

Klíčová slova ČR-USA-dřevo-výtvarné-design-firmy-Sapeli

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.