OBO Bettermann slaví 25 let na českém trhu

OBO Bettermann slaví 25 let na českém trhu

OBO Bettermann slaví 25 let na českém trhu

Rok 2019 přinesl významné výročí pro českou dceřinou společnost tradičního celosvětového výrobce materiálu pro elektrické instalace, firmy OBO Bettermann. Oslavuje v něm 25 let úspěšného působení na českém trhu.

Aktivity značky OBO sice začaly v tehdejším Československu ještě o něco dříve, nicméně současná dceřiná společnost OBO BETTERMANN s.r.o. byla oficiálně založena v březnu 1994. Díky širokému portfoliu výrobků se značkou OBO se její aktivity na našem trhu od té doby rychle rozvíjely, což si vyžádalo v roce 1998 výstavbu vlastního obchodního, školícího, skladového a logistického centra v Čestlicích u Prahy, které díky prozíravé koncepci slouží, po následném rozšíření v roce 2007, provozu společnosti spolehlivě i dnes. Více o firmě OBO BETTERMANN.

Za úspěšnou obchodní historií české společnosti OBO BETTERMANN s.r.o. stojí především pestrá nabídka více než 30.000 položek vysoce kvalitního sortimentu mateřské společnosti OBO Bettermann Holding GmbH, která oslavila v roce 2011 již 100 let výroby elektroinstalačního materiálu. Dnes působí se svými 4.000 zaměstnanci prostřednictvím 40 dceřiných společností a celé řady obchodních zastoupení ve více než 60 zemích světa.

Ve všech těchto státech přitom zajišťují výrobky OBO spolehlivě to samé - spojení. V přeneseném i pravém slova smyslu. Vytvářejí mechanická, elektrická i osobní spojení. Spolehlivě, bezpečně a v nejvyšší kvalitě, na základě prostých výrobkových vlastností jako jednoduchost a rychlost instalace, životnost, funkčnost, dostupnost a bezpečnost, které stojí trvale v popředí všech firemních inovací.

Klíčová slova ČR-průmysl-stroje-stavby-OBO BETTERMANN

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Stavebnictví, bydlení a reality
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.