Nominace do soutěže Rodinná firma roku končí za 4 týdny

Až do 17. srpna 2018 lze stále nominovat rodinné firmy do 7. ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku v kategoriích Malé firmy (firmy do 50 zaměstnanců s obratem do 10 mil. EUR) a Střední firmy (firmy do 250 zaměstnanců s obratem do 50 mil. EUR).

Vítěze obou kategorií vybere odborná porota složená ze zástupců organizátora - Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) - i partnerů soutěže, a chybět nebude ani tradiční Cena veřejnosti. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 10. 10. 2018 v Praze na Dni podnikatelů ČR.

Přihlášky mohou podávat samy firmy i veřejnost, pro kterou byla navíc pravidla pro podávání nominací velmi zjednodušena oproti předchozím ročníkům. "Nyní pokud má například zákazník oblíbenou rodinnou firmu a myslí si, že by měla být oceněna, stačí vyplnit na webu www.rodinnafirmaroku.cz tři kritéria - jméno firmy, IČO a důvod nominace. My jako organizátor pak oslovíme nominovanou společnost a požádáme ji o doplnění zbývajících údajů nutných pro dotažení nominace," říká Karel Havlíček, předseda AMSP ČR.

Celé znění podmínek pro účast a možnosti nominovat svou či oblíbenou rodinnou firmu najdete na www.rodinnafirmaroku.cz. Soutěž pořádá AMSP ČR, generálním partnerem je Equa bank a partnery soutěže jsou společnosti Škoda Auto, Deloitte, Amway a LeasePlan.

Kontakt:

Igor Walter

Senior konzultant

Phoenix Communication, a.s.

Tel.: 777 658 876

e-mail: igor@phoenixcom.cz

Klíčová slova ČR-hospodářství-banky-AMSP-firmy-Phoenix Communication

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.