Společnost Anomaly rozšiřuje vedení v Berlíně

Vrcholové vedení spojuje stávající a nové nejlepší talenty oceněné za lokální a mezinárodní dopad

Po nedávném oznámení svého vstupu do Německa společnost Anomaly rozšiřuje vrcholové vedení své berlínské kanceláře (sedmá kancelář společnosti Anomaly a třetí kancelář v Evropě), kdy ředitelem pro strategii byl jmenován Alex Jordan.

Krok společnosti Anomaly otevřít kancelář v Berlíně odráží zvýšené zaměření na Evropu, které přichází zároveň s přesunem společnice a globální výkonné ředitelky Kariny Wilsher a zakládajícího společníka Johnny Vulkana z jejich kanceláře v New Yorku do Londýna letos v létě. Kromě svých globálních rolí zahrnujících obchodní činnost a vedení v síti Anomaly se tento pár zaměřuje na další posilování působnosti společnosti v Evropě.

Alex Jordan se připojil k Frankovi Hahnovi (výkonnému řediteli pro kreativitu) a Simonovi Owenovi (generálnímu řediteli) a vytvořili tým vedení odpovědný za rozšiřování a rozvoj nového modelu nabídek v Německu.

Jordan si vybudoval vynikající kariéru v Německu a na jiných evropských trzích u společností Wieden+Kennedy, Jung von Matt, BBDO a TBWA. Jeho zaměření na digitální inovace vedlo k jeho zařazení do pozice vedoucího pro strategii ve společnosti AKQA Germany a během své kariéry Jordan vedl vysoce komerční a kreativní strategie pro značky jako je Nike, Volkswagen, BMW, MINI, AUDI a Sony PlayStation.

Frank Hahn, výkonný ředitel pro kreativitu, nedávno přišel ze 72 & Sunny v Los Angeles poté, co zahájil svou kariéru v Německu u společností Jung von Matt a Scholz & Friends. Strávil několik let u společnosti Wieden+Kennedy v Amsterodamu a dále v Šanghaji a v Tokiu, kde vedl jejich kanceláře jakožto výkonný ředitel pro kreativitu. V té době vykonal velký kus práce pro značky Nike, Adidas, Samsung, SONOS a Coors na všech možných mediálních platformách.

Generální ředitel Simon Owen přesídlil do Berlína z Amsterodamu, kde vykonával pozici výkonného ředitele kanceláře společnosti Anomaly po více než 4 letech ve společnosti Anomaly v New Yorku. Předtím měl velké zkušenosti s klienty a s agenturami v Londýně - ve společnosti Fallon Simon pracoval v prvé řadě na velmi oceňovaném a průlomovém projektu pro společnost Sony; a jakožto klient ve společnosti Nike vedl komunikaci značky (reklama, digitální zdroje a média) pro fotbal, lehkou atletiku a iD.

Společnice a globální provozní ředitelka Karina Wilsher uvedla: „Budujeme prosperující globální podnik tím, že spolupracujeme s těmi nejlepšími klienty a talenty na celém světě. Berlín přináší ještě více příležitostí a přístup k hráčům světové třídy. Protože Simon velmi dobře chápe podstatu společnosti Anomaly a díky Frankově výjimečné kreativní síle, která se nyní pojí s vysoce progresivním myšlením Alexe, jsme mimořádně nadšeni a věříme ve svou budoucnost v Německu."

O SPOLEČNOSTI ANOMALY - Ocenění Agentura roku 2017 od Ad Age

Společnost Anomaly byla založena před více než 10 lety, těžko se definuje, ale je úžasné pracovat v této agentuře „nového modelu". Společnost Anomaly táhne kupředu nadšení a obchodní kultura zahrnující různorodé a elastické dovednosti. Svá sídla má v Los Angeles, New Yorku, Torontu, Londýně, Amsterodamu, Berlíně a Šanghaji. Mezi její klienty patří mimo jiné: Anheuser-Busch InBev, Beats, The Campbell Soup Company, Converse, Electrolux, Diageo, Google, Hershey's, Lego, MINI, Nike, Sally Hansen a The Coca-Cola Company. Společnost Anomaly byla oceněna za velmi širokou škálu práce a duševní vlastnictví zahrnující jak efektivitu, tak výjimečnost v oboru, a to následujícími cenami: Agentura roku 2017 od Ad Age 2017, Lvi z Cannes, Effies, Nejinovativnější od Fast Company, Jay Chiat, ceny Digiday a Mashies -- mezi obvyklými očekávanými cenami. Společnost Anomaly získala také méně konvenční uznání, kdy byla např. jmenována jednou z Best Inventions roku 2016 za hmbldt, Hračka roku za Mighty Jaxx, plus dvě Emmy za televizní seriál, z nichž všechny společnost vytvořila a spoluvlastní. www.anomaly.com/

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/74128/anomaly_logo.jpg

KONTAKT: Kontakt pro média: Karina Wilsher, karina@anomaly.com

Klíčová slova USA-reklama-trh-firmy-Anomaly

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.