Další ocenění pro Barracuda NextGen Firewall for Azure

Společnost Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku mezi dodavateli řešení z oblasti informační bezpečnosti, komunikace a síťové infrastruktury. V nabídce pro cloudové platformy hraje významnou roli strategické partnerství se společností Microsoft, jehož výsledkem je sada bezpečnostních produktů Barracuda dostupných v rámci Microsoft Azure.

K nim patří i špičkové řešení firewallu nové generace Barracuda NextGen Firewall for Azure, které získalo na jaře letošního roku další významné ocenění. Udělil mu ho odborný magazín Redmond Channel Partner v rámci svého hodnocení "2017 RCP Editor's Choice Awards: Best Products for Microsoft Partners". Zde byl Barracuda NextGen Firewall for Azure vyhodnocen jako nejlepší produkt mezi bezpečnostními řešeními.

Mimořádnou kvalitu cloudových řešení Barracuda Networks dokládá i skutečnost, že společnost jako první získala certifikaci Microsoft Azure Certified Security Solution Provider a jakožto nezávislý softwarový dodavatel má rovněž status Microsoft Partner - Gold Application Development. Minulý rok pak Barracuda zvítězila v hodnocení "2016 Microsoft Azure Certified ISV Solution Partner of the Year" a v náročné konkurenci mnoha dalších firem se tak stala nejlepším nezávislým softwarovým dodavatelem pro Microsoft Azure.

Barracuda NextGen Firewall uživatelům nabízí velmi pokročilé řešení pro informační bezpečnost, do něhož mimo jiné spadá filtrování webu a e-mailu, ochrana před neoprávněným přístupem, správa aplikací na úrovni sedmé vrstvy a řízení přístupu k síti. Mezi další funkce patří inteligentní řízení zátěže linek a záložních spojení podle aplikací a stavu sítě i vysoce efektivní nástroje na dálkovou analýzu provozu a dění na síti.

Celé řešení Barracuda NextGen Firewall je integrováno v rámci jediné platformy centrálně spravované prostřednictvím Barracuda Control Center, která může pokrývat celou rozsáhlou síť včetně detašovaných poboček, datových center či jednotlivých vzdálených uživatelů.

Více informací o produktech Barracuda Networks můžete získat na stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/barracuda

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications, která je držitelem certifikací pokrývajících celé portfolio výrobce včetně implementace komplexních bezpečnostních řešení.

Kontakt:

Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz

Korunní 106, 101 00 Praha 10

http://www.gestocomm.cz

Klíčová slova ČR-počítače-komunikace-software-firmy-Barracuda Networks-Gesto Communications

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.