Společnost AQUA Carpatica získala ocenění zlatého lva na mezinárodním festivalu kreativity a reklamy v Cannes

Kampaň „Test čistoty" od společnosti AQUA Carpatica byla oceněna prestižní cenou

Společnost AQUA Carpatica, jediná perlivá minerální voda na světě bez dusičnanů, s radostí oznamuje, že její značka byla oceněna první zlatou trofejí pro Rumunsko během druhého dne 62. ročníku Mezinárodního festivalu kreativity a reklamy Cannes Lions — „Oskary" za reklamu a PR. Společnost AQUA Carpatica přihlásila více než 239 snímků a zlatého lva získala v kategorii PR za kampaň „Test čistoty". Takovéto vyznamenání je oslavou kreativního využití reputace a uznáním budování důvěry a vztahu mezi značkou a spotřebiteli.

Foto - http://photos.prnewswire.com/prnh/20160630/385349

„Kampaň čistoty", která informuje veřejnost o obsahu minerální vody bez dusičnanů společnosti AQUA Carpatica pochází z dílny Cohna a Jansena J. Waltera Thompsona. Kampaň vedla ke zmapování škodlivých dusičnanů v minerálních vodách Rumunska a zvýšila také povědomí o jejich negativních zdravotních účincích hlavně pro děti.

„Test čistoty" dává spotřebitelům možnost otestovat úroveň dusičnanů v balené vodě ve všech velkých supermarketech v Rumunsku. Testováním vody různých značek pomocí jednoduchého proužku papíru, který odhalí obsah dusičnanů, se poslání společnosti AQUA Carpatica v oblasti čistoty vody stalo ještě transparentnějším. Více než 70 000 osob volilo pro „Zákon o čistotě", který bojuje o to, aby zákonodárci přinutili výrobce balených vod zveřejňovat obsah dusičnanů na každé etiketě. Společnost Aqua Carpatica se na mezinárodním trhu rozrůstá a pokračuje ve své misi informovat veřejnost o obsahu své pitné vody, stejně jako v celosvětové kampani za přísnější pravidla pro obsah etiket.

O společnosti AQUA Carpatica

AQUA Carpatica pochází z hlubokých pramenů Karpat - starověké země, kde se čas jakoby zastavil a zanechal za sebou jen panenskou krásu přírody a historie. Je to poslední divoký les v Evropě a bez jakýchkoli zemědělských nebo průmyslových aktivit v okolních oblastech se tu můžete vrátit do časů bez chemikálií, hnojiv, chlorofluorovaných uhlovodíků a jiných znečišťovatelů.

Ve společnosti AQUA Carpatica se čistota a chuť kloubí v jedno. Miliony let sopečné činnosti odfiltrovaly nečistoty obsažené ve zdroji a obohatily naši vodu o jedinečnou příchuť. Přírodní minerály obohacují perlivou vodu společnosti AQUA Carpatica - jedinou přirozeně perlivou vodu bez dusičnanů na zemi.

Prameny, které tvoří základ značky AQUA Carpatica, se uchovaly od prvopočátků a budeme je chránit další tisíce let. Ochutnejte vodu AQUA Carpatica s chutí darovanou přírodou z pramene chráněného přírodou. www.AQUACarpatica.com

Společnost AQUA Carpatica: Zážitek z lásky k vodě

KONTAKT: Kontakt pro média: Kim Straus, 212-999-5585, kstraus@5wpr.com

Klíčová slova USA-Francie-reklama-nápoje-AQUA Carpatica

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.