SMASH THE HOUSE FESTIVAL PRAGUE

Flash Events SRO ohlašuje první příjezd "Smash the House Festival" do Evropy, který se bude konat 13.2.2016 v pražské Tip Sport Aréně.

Název Smash the House je vlastnictvím dvou DJ - hvězd vyhlášeného Tomorowlandu a jedniček hitparády DJMAG Top 100: Dimitri Vegas & Like Mike. Hlavními hvězdami večera budou: Ummet Oscan, Yves V a Wolf Pack. Bude účinkovat také dalších 9 DJ, mezi nimi ANGEMI - rodící se hvězda EDM panorama a česká dvojice Matamar. Festival otevře dveře v 19 hodin a živo bude až do 6 hodiny ranní.

Organizátoři dávají k dispozici 12.000 vstupenek, které jsou k dostání na Facebook stránce: Smash The House Festival Prague nebo na http://www.flashevents.cz, kde je také možnost do 31.12.2014 využít speciální Vánoční nabídky a ušetřit na nákupu vstupenek. Množství zvýhodněných vánočních vstupenek je omezeno na 4700 kusů.

Organizátoři nabízejí také reklamní místa pro sponzory, jejichž výběr proběhne přes www stránky. Vstupenky jsou dostupné také na http://www.ticketportal.cz.

Kontakt:

http://www.flashevents.cz, Luca Salis

Klíčová slova ČR-pop-hudba-festival-firmy-ACJ - Association Citizen Journalists

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.