Fajnrock TV bude Slušnej kanál!

Progresivní rocková hudební televize Fajnrock TV, vysílající 24 hodin denně od roku 2012 v Čechách i na Slovensku, se od 1. 11. 2015 oficiálně přejmenovává na SLUŠNEJ KANÁL TV.

Přijďte to s námi oslavit do stejnojmenného podniku na Žižkově.

1. listopadu 2015 proběhne za účasti mnoha zvučných jmen z hudební branže oslava prvních narozenin restaurantu Slušnej Kanál na pražském Žižkově. Při této příležitosti dojde pod moderátorskou taktovkou Pavla Anděla ve 20:00 k oficiálnímu přejmenování stávající FAJNROCK TV na SLUŠNEJ KANÁL TV. Následovat bude DJ set moderátora Martina Zellera.

Jedním z důvodů přejmenování TV stanice je spor o užívání názvu Fajnrock TV se zakladatelem projektu Fajn rock music. Plánovaný odklon od původního názvu probíhá již delší dobu a změna na SLUŠNEJ KANÁL TV je jeho dokončením.

"V českém mediálním rybníčku je slovo FAJN často provázáno s rockem a různými hudebními projekty, se kterými NECHCEME být spojováni. Naše televize je jiná - drzá, moderní a inovativní a přesto ctí rockové stálice. Vzhledem k tomu, že se televize propojila s uznávaným hudebním magazínem ROCK&POP, nabízíme maximální prostor mladým českým i zahraničním kapelám, které ostatní televize a potažmo rádia plošně ignorují a sabotují. Chcete vidět svůj videoklip v naší televizi? Pokud je kvalitně natočený, zařadíme vás do vysílání. Budete vidět a slyšet, naše televize má prostor pro všechny, kteří umí hrát. A samozřejmě se budeme držet nadále našeho dosavadního claimu, nyní už názvu - SLUŠNEJ KANÁL!," uvádí programový ředitel Jan Kinšt.

První listopadový den se promění v nedělní mejdan v restaurantu a music baru Slušnej Kanál, jehož motto je "U nás se nemusíte stydět pařit!". Tohle není jen obyčejná žižkovská hospoda, ale prostor, který žije hudbou. Jak již název napovídá, poskytuje zázemí hudební stanici SLUŠNEJ KANÁL TV, takže i Vám se může stát, že při návštěvě tohoto podniku vejdete do natáčení některého z pořadů, jako např. Plewell s moderátorskou dvojicí Martin Zeller a Linda Wagnerová nebo Andělská dvacítka s Pavlem Andělem. Při posezení u skvělého jídla tak máte možnost "sáhnout si na televizi", být součástí natáčení už jen svou přítomností.

Celý prostor restaurant a music bar Slušnej Kanál je vybavený několika velkopološnými obrazovkami, na kterých probíhá projekce SLUŠNÉHO KANÁLU TV. V restaurantu se konají každý týden akustické koncerty. Během jeho roční existence se uskutečnilo téměř 70 koncertů nezávislých, začínajících kapel, ale i interpretů, kteří na rockové scéně už hodně znamenají, např. Blaze Bayley (ex Iron Maiden), Victor Smolski (ex Rage).

Rozsáhlost prostor restaurant a music baru se maximálně nabízí ke konání oficiálních, firemních i soukromých akcí. Výhodou je členitost prostoru: v horní části stylového rockového restaurantu probíhají křty desek, rockových kalendářů, videoklipů, výstavy fotografií z rockových koncertů, tiskové konference hudebních interpretů a letních festivalů. Na druhou stranu spletité podzemí music baru je vhodné pro večírky, kde nabízíme hostům možnost vytvořit si vlastní playlist a tak si díky mnoha televizním obrazovkám sami vytvořit hudební kulisu.

Slušnej kanál disponuje v restauraci 80ti místy k sezení, ale v rámci koncertu pojme až 200 lidí. V music baru je 70 míst k sezení.

Od listopadu tedy nezapomeňte! Fajnrock TV - SLUŠNEJ KANÁL TV!

Jak naladit SLUŠNEJ KANÁL TV: prostřednictvím DVB - C na sítích těchto kabelových operátorů: UPC, Satt TV, T-systems/Ragonet, Magnalink, Edera, Dragon Int., Select Systém, Sat-an, Catr, Jon, HD Signal Moravia, Tesatel SK, Grape CS, Antik SK a v síti DVB - T na 46. kanále.

Facebook: https://www.facebook.com/fajnrocktv

YouTube: http://www.youtube.com/user/FAJNROCKTV

Google Plus: https://plus.google.com/u/1/111237780539582721210/posts

twitter: https://twitter.com/FajnrockTV

Kontakt:

SLUŠNEJ KANÁL TV

www.slusnejkanal.cz

Jan Kinšt - programový ředitel

Tel.: +420 777 852 476

E-mail: kinst@slusnejkanal.cz

Adresa restaurant a music baru:

Slušnej Kanál

Ondříčkova 503/29 130 00 Prague 3, Czech Republic

Tel.: + 420 725 511 451

E-mail: info@slusnejkanal.cz

Otevřeno:

Restaurace (vrchní část) pondělí až neděle od 11:00 do 24:00 (polední menu od 11:00 do 14:00).

Klub (spodní část) od středy do soboty 23:00 až 04:00 a déle.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-Slovensko-média-pop-hudba-televize-Fajnrock TV-Slušnej kanál TV-firmy-Alfedus

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.