Nabídka jazykových kurzů nejen v Ostravě

"Nastoupila jsem do důchodu a najednou jsem se cítila na vedlejší koleji. Sama doma, na nákupu a u televize. V jazykové škole Teburg jsem začala s němčinou (jezdím do Vídně za dcerou) a poznala jsem tady spoustu nových přátel se stejnými zájmy.“ Směje se spokojená Jana, z jazykového kurzu němčiny ve škole Teburg Ostrava.

Chcete pracovat v zahraniční firmě a potřebujete znalost cizího jazyka? Hledáte nové známosti? Potřebujete pomoc při studiu cizích jazyků? Přihlaste se na jazykový kurz v jazykové škole Teburg, která je vysoce hodnocena pro svůj přístup ke klientům a pro schopnost naučit. Začněte ihned!

Jazyková škola Teburg - výuka jazyků na úrovni

Jedna z nejstarších jazykových škol v ČR nabízí jazykové kurzy pro veřejnost i firmy. Studovat můžete nejen v Ostravě, ale také v zahraničí. Jazykový kurz můžete absolvovat i na partnerských školách v Anglii, Německu, Itálii, ve Francii nebo Španělsku. Jediné, co proto musíte udělat, je vybrat si vhodný jazykový kurz. Jazyková škola Teburg disponuje bohatou nabídkou intenzivních i letních jazykových kurzů. Můžete zde pilovat svou angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu nebo ruštinu.

Možnost studia v Čechách i v zahraničí

"Po ukončení střední školy mě nepřijali na vysokou a já řešil, co budu dělat dál. Sehnal jsem si práci na částečný úvazek a volný rok jsem se rozhodl vyplnit studiem cizích jazyků. Protože jsem uvažoval, že v budoucnu stejně zkusím štěstí v zahraničí, byl jsem rád, že se mi tato příležitost naskytla.“ Říká Petr, absolvent jazykového kurzu ve škole Teburg Ostrava.

Škola nabízí nespočet jazykových kurzů pro veřejnost. Můžete si vybrat, zda absolvujete pololetní, semestrální nebo letní kurz. Kromě intenzivní výuky je zde i možnost večerních kurzů. Můžete si vybrat i jazyk. Studujte angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu, latinu, polštinu, ruštinu, češtinu nebo i čínštinu v jazykové škole Teburg, ověřené tradicí od roku 1990!

"Nejprve jsem se rozhodl prohloubit si znalosti anglického jazyka, který jsem se učil už ve škole. Na soukromém kurzu je výborné to, že probíhá v malém počtu lidí, mají zde více času se vám věnovat a naučí vás to, co je opravdu nutné pro život nebo práci v zahraničí. Později jsem se rozhodl také pro kurz francouzštiny. Kurzy jsem měl v pozdních odpoledních a ve večerních hodinách, což mi v kombinaci s prací vyhovovalo.“ Dodává Petr.

Naučte se cizí jazyk

Jestliže i vy máte zájem prohloubit si znalosti cizích jazyků, nebo proniknout do tajů těch jazyků, s nimiž dosud nemáte žádné zkušenosti, neváhejte jazykovou školu Teburg Ostrava kontaktovat.

"Toto navrhuji podle své zkušenosti. Jsem maximálně spokojen. Zkuste to.“ Loučí se Petr.

Kontakt:

Jazyková škola Teburg

Bajkalská 10

708 00 Ostrava - Poruba

GSM: +420 777 008 283

TEL.:+420 596 920 920

e-mail: teburg@teburg.cz

web: http://www.teburg.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-školy-jazykové.-Teburg-Retel.cz

Oblast
Moravskoslezský (ov)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.