Když se řekne Valentýn, mělo by vás šimrat v podbřišku

"Láska prochází žaludkem, bodá šípy do našich srdcí, ale napadá i další orgány lidského těla, které by právě ve svátek zamilovaných neměly být opomíjeny," usmívá se majitelka seznamovací a rozvojové agentury Náhoda, která odtajnila pár lechtivých tipů, jak si Valentýna opravdu užít a dodává. "Ať už jste zadaní či nikoli, pečlivě si zapisujte. Suroviny obsažené v tomto receptu jsou bez data spotřeby a svátek zamilovaných lze v konečném důsledku slavit i kterýkoli jiný den v roce."

Ano jistě, k Valentýnu patří skvělá večeře ve dvou, romantika v podobě intimního osvětlení, svíčky, bublinky a nějaký ten dárek. Vězte však, že takhle akce by vás neměla úplně vyčerpat, protože to nejlepší teprve přijde. S trochou náhody a vaším osobním nasazením máte navíc vysokou šanci, že se letošní Valentýn stane skutečně výjimečným!

Namíchejte koktejl lásky

Tím, jak nachystat pravý nápoj či pokrm lásky, jenž by vystřelil touhu jednoho člověka po druhém do nebeských výšek, se zabývalo mnoho šamanů, alchymistů, ale i obyčejných smrtelníků od pradávna. V průběhu naší historie bylo objeveno a použito přes 300 druhů nejrůznějších přírodních afrodiziak. Jejich přímá spojitost se sexuálním apetitem však nebyla nikdy prokázána. Jisté ale je, že zásadní roli v míchání tajemných lektvarů a přípravě kouzelných jídel, hraje mocný skřítek zvaný placebo. Nelze nyní odhadnout, jak je na tom s mírou sugesce právě váš partner, ale minimálně 30 procentní schopnost přesvědčit sebe sama (nejen o síle afrodiziak) se týká každého z nás. Takže ať už připravíte rajčata s bazalkou, odvar z kořene máty, misku pečených kaštanů nebo bílé víno s vanilkou, připravujte je s láskou a s láskou jejich účinek svému partnerovi také popisujte, teprve pak bude jejich síla nadpozemská.

Dopřejte si jedinečný moment překvapení

Hluboko v nitru každého z nás se skrývají schopnosti a dovednosti, které během našeho života buď vystoupí na povrch, nebo zůstanou navždy pod ním. Nebyl by snad hřích, nechat spát právě ty, které z nás dělají skvělé milence? Rozšířit své znalosti v sexuální oblasti a vypustit ony vnitřní schopnosti je dnes jednodušší než by se mohlo zdát. Rozhodnete-li se vychutnat si tento erotický moment překvapení v očích vašeho partnera a nestihnete-li si už do Valentýna pečlivě nastudovat Kamasútru, svěřte se do rukou odborníka. Tím není v Náhodě nikdo jiný, než sex-koučka. Ta tvrdí, že mnoha jejím klientům stačí jen jedno jediné společné setkání, ze kterého pak čerpají po dlouhé měsíce. Časová i finanční investice je v tomto případě minimální, výsledek však k nezaplacení. A to jak pro vás tak pro vašeho partnera.

Vjeďte si nejen do vlasů

Erotická masáž se prapůvodně "ordinovala" jako prostředek, jímž se lékař (mimo jiné) snažil zbavit svou pacientku chronické hysterie. Informaci o tom, zda byla léčba účinná, ověřit nelze. Zato však víme, že lékaři hodnotili tuto metodu jako velice náročnou a ono dosažení "šťastného konce" jako nadmíru zdlouhavé. Vy však nikam pospíchat nemusíte. Je přece Valentýn a toho je třeba si vychutnat do posledního dechu. Obchody jsou plné olejů těch nejrozmanitějších vůní a vy dobře víte, který je ten pravý. Krok za krokem objevujte ty nejjemnější detaily těla, vnímejte co nejintenzivněji skryté vnitřní vibrace a možná i na okamžik zapomeňte, že jste to právě vy, kdo letošní 14. únor už navždy proměnil v nejvýjimečnější den roku.

text: Monika Čermínová www.nahoda.com

Podmínky použití tiskových zpráv:

Máte-li zájem použit tiskovou zprávu či obrázky seznamky Náhoda, informujte nás na mail: info@nahoda.com. Podmínkou použití tiskových zpráv je uvedení odkazu na zdroj ve tvaru "www.nahoda.com" přímo v textu nebo pod textem článku." Fotografie můžete využít pouze pro účely publikování v mediích, podmínkou je uvedení zdroje: www.nahoda.com" u každé použité fotografie." Za stejných podmínek můžete také použít texty článků publikovaných zde.

http://www.nahoda.com/stranka-tiskove-zpravy-seznamovani-113

Kontakt:

e-mail: katu@nahoda.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-společnost-styl-seznamka-Valentýn-firmy-Náhoda

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.