Korn/Ferry International jmenovala Michaela D. Bekinse hlavním provozním ředitelem

LOS ANGELES 9. května (Protext/BusinessWire) - Korn/Ferry International (NYSE:KFY), přední světová firma pro vyhledávání vedoucích pracovníků, dnes oznámila, že Michael D. Bekins byl jmenován do nově vytvořené pozice hlavního provozního ředitele, ve které bude odpovědný Windle B. Priemovi, prezidentu a generálnímu řediteli. Jako hlavní provozní ředitel bude Bekins, (věk 45 let), odpovědný mimo jiné za činnosti v oblasti vyhledávání vedoucích pracovníků. Před svým jmenováním byl Bekins prezidentem Korn/Ferry Europe se sídlem v Londýně. Při tomto oznámení Priem prohlásil: "Mike má 20 let zkušeností s firmou a je ceněným členem řídícího týmu vedoucích pracovníků. Zdravým způsobem zvládá provoz a plně chápe a podporuje nové strategické směry, kterými se firma vydává za účelem uspokojení měnících se potřeb trhů, které obsluhujeme."

Bekins řekl: "Toto je velmi vzrušující doba pro aktivity v oblasti hledání vedoucích pracovníků, neboť celosvětová potřeba lidského kapitálu nadále roste nevídaným tempem. Těším se na příležitosti nabízející se Korn/Ferry při agresivním uplatňování naší strategie vedení".

Bekins vstoupil do firmy v roce 1980 a od té doby dosáhl mezinárodní kariéry od USA přes Asii a Tichomoří až po Evropu. Byly mu ukládány úkoly ve vyhledávání vedoucích pracovníků v řadě odvětví v USA, Japonsku, Koreji, Austrálii a jihovýchodní Asii a zastával vedoucí řídící pozice v celosvětové síti Korn/Ferry, včetně prezidenta pro oblast Asie a Tichomoří a v poslední době pro Evropu. V obou úlohách byl odpovědný za vedení největších účtů firmy na bázi celého regionu za rozvíjení klíčových trhů firmy v Asii a Tichomoří a v Evropě. O Korn/Ferry International Korn/Ferry International je přední světová firma pro vyhledávání vedoucích pracovníků a má nejširší globální zastoupení v sektoru vyhledávání vedoucích pracovníků se svými 71 úřadovnami ve 40 zemích. Ve fiskálním roce 1999 hlásila Korn/Ferry výnosy 373 miliónů dolarů za finanční rok končící 30. 4. 1999. V loňském roce Korn/Ferry provedla přes 6 700 akcí pro více než 4 100 klientů, včetně přibližně 43 procent za Fortuna 500. Firma pracuje se spoluúčastí svých klientů, aby zajistila řešení v podobě řídících kádrů, které tito klienti potřebují ke svému růstu a prosperitě. Kontakt: Korn/Ferry International Kay Kennedy, 310/843-4158 Stephanie Rosenfelt, 212/984-9316

Klíčová slova PROTEXT-Korn/Ferry

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.