První editor WAP a WWW domovských stánek na světě od mezinárodního vyhledávacího nástroje WAPJAG.COM

Od nynějška mohou lidé zdarma sestavovat vlastní WAP a WWW domovské stránky prostřednictvím mezinárodního vyhledávacího nástroje WAP (protokol bezdrátové aplikace) WAPJAG.COM - Jaguár pro WAP! Editor domovských stránek MobileJAG.COM, který byl vyvinut speciálně k tomuto účelu, mohou používat i lidé bez jakékoliv znalosti programování. Nyní je možné se prezentovat jedinou domovskou stránkou prostřednictvím mobilního WAP, palmtop WAP i klasického Internetu, protože MobileJAG zobrazuje optimalizovanou domovskou stránku pro každou konečnou jednotku.

Důležitou roli zde hraje název domény, přičemž na výběr je jich celá řada (například: zábava, podnikání, rodina, co frčí). Možná konstelace pro soukromou domovskou stránku by tak například mohla znít: http://fun.wapjag.com/mojestranka (zábava), nebo http://business.wapjag.com/naspodnik (podnikání). Podstatné je, že pod jedním heslem může existovat neomezený počet domovských stránek. Další možnosti zahrnují grafický archív, zařazení vlastních grafických prvků, nástěnku a počitadlo.

Díky MobileJAG.COM se navíc mobilní Internet stává realitou pro každého. Po vstupu do jedné z více než 3 tisíc kategorií (možnost 16 jazyků) jsou jednotlivé domovské stránky WAP a WWW dostupné po celém světě prostřednictvím kteréhokoli AG vyhledávacího nástroje WAPJAG.COM (např. http://wapjag.com). O WAPJAG.COM

Katalogový vyhledávací nástroj WAP je dostupný z WAPJAG.COM v 16 jazycích. Virtual Wapjag umožňuje prohlížení všech dostupných služeb WAP na Internetu. Všechny AG vyhledávací nástroje WAPJAG.COM byly vytvořeny z databanky IMOCOS (International Mobile Content Service). IMOCOS navíc umožňuje dalším společnostem jednoduše vytvářet WAP a WWW vyhledávací nástroje na základě OEM. Více informací získáte na http://imocos.com ots Original Text Service: WAPJAG.COM AG Internet: http://recherche.newsaktuell.de Kontakt: WAPJAG.COM AG Pagenstecher Strasse 143 D-49090 Osnabrueck, Germany Tel.: +49 5403 78 16 220 Fax.: +49 5403 78 16 226 e-mail press@wapjag.com http://wapjag.com http://wapjag.de http://mobilejag.com http://imocos.com

Klíčová slova PROTEXT-WAPJAG.COM

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.