Varování sdělovacím prostředkům, které se účastní Olympijských her 2000 v Sydney

SYDNEY 4. května (Protext/PRNewswire) - Zástupci sdělovacích prostředků, kteří se zúčastní Olympijských her 2000 v Sydney jako neakreditované sdělovací prostředky, musí mít platné australské vstupní vízum.

Existuje celá škála krátkodobých pracovních víz vhodných pro představitele sdělovacích prostředků. Některá z nich jsou zdarma a vydávají se elektronicky prostřednictvím řady cestovních kanceláří a leteckých společností, stejně jako prostřednictvím australských ambasád.

Zástupci sdělovacích prostředků, kteří se pokusí do Austrálie vstoupit s turistickým vízem, a přitom hodlají v průběhu Olympijských her pracovat, riskují, že jim vstup do země bude odepřen.

Další informace o vhodném vízu na cestu do Austrálie najdete na internetové stránce australského vládního úřadu pro imigraci a multikulturní záležitosti www.immi.gov.au, případně v cestovní kanceláří nebo nejbližší australské ambasádě.

Žádost by měla být podána alespoň měsíc před plánovaným odjezdem.

Kontakt: Kym Charlton z australského imigračního úřadu, Tel: +61-2-6264-2244, nebo e-mail: kym.charlton@immi.gov.au Internet: http://www.immi.gov.au

Klíčová slova PROTEXT-Olympijské-Sydney-2000

Oblast
Plzeňský (pm)

Kategorie
Kultura
Sport
Služby, cestovní ruch
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.