FRANKFURT (Německo) - Společnost z Frankfurtu zajišťující celou řadu služeb, Gigabell AG, má založit Gigabell Holding AG, holdingovou společnost, která spojí a soustředí své aktivity v oblasti e-commerce. Nová společnost patrně zahájí svou podnikatelskou činnost koncem května.
V posledních několika týdnech Gigabell oznámila, že již získala a nakoupila akcie určitých společností, které se nyní mají stát součástí nové holdingové společnosti. První společnosti, které mají být zapsány do rejstříku, budou Cybermedia GmbH (100 procentní vlastnictví) a Webleicester Ltd. (vlastnictví 98 procent). Další společnosti jako DynaWebHosting GmbH a McFlight Flugvermittlung GmbH, ve kterých má již Gigabell podíl, budou začleněny a zaregistrovány ve druhé fázi.
Michael Meltzer bude předsedou představenstva Gigabell Holding AG. Meltzer a představenstva předseda společnosti Gigabell, Daniel David, očekávají značné zvýšení hodnoty jako důsledek organizačního začlenění společností ze sektoru e- commerce, orientovaných na budoucnost, do strukturálního rámce holdingové společnosti. "Internetová náplň a e-commerce budou v příštích letech růstovými faktory v oblasti Internetu. Přejeme si spojit potenciál a know-how slibných společností v této oblasti a využít možnosti křížového odbytu," řekl Meltzer. odkaz na Internetu: http://recherche.newsaktuell.de Kontakt: Gigabell AG Mainzer Landstr. 46, 60325 Frankfurt am Main, Germany Johannes Funke, Tim Heidfeld Tel.: +49 (0)69/170 84 - 126 Fax: +49 (0)69/170 84 - 401 ir@gigabell.net, www.gigabell.net