Světová jednička v pojištění pohledávek vstupuje na český trh

A.U. Group, největší celosvětově působící broker s výhradní specializací na komerční pojištění pohledávek, financování a řízení rizik, je nyní nově zastoupen i v České republice prostřednictvím společnosti ARFIN. Společnost ARFIN se svým týmem a know-how navazuje na práci Coface Czech Factoringu, jehož činnost byla akcionáři Coface ukončena v roce 2011. V letech 2008-2011 byl Coface Czech Factoring jedinou rostoucí factoringovou společností na tuzemském trhu a z hlediska řízení rizik používal standardy Coface Finanz Germany a Natixis Factor France.

Jako součást A.U. Group s jejími nadstandardními vztahy s pojistiteli, 10 procent nezávislostí a 200 miliardami EUR pojištěného obchodu je ARFIN nyní k dispozici tuzemským obchodním, výrobním a finančním společnostem.

A.U. Group působí ve více než 70 zemích světa, dokáže realizovat i speciální komerční a politické pojištění exportu do zemí s většími riziky, nebo tzv. "singl risk" tj. pojištění jediného významného odběratele.

Kontakt:

http://www.arfin.cz, arfin@arfin.cz

Klíčová slova ČR-finance-firmy-Arfin-A.U. Group

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.