SOLID přichází s novou technologií synchronizace dat

Solid Information Technology (SOLID) (http://www.solidtech.com) dnes uvedla na trh SOLID SynchroNet(TM), novou softwarovou technologii, poskytující nová řešení pro synchronizaci distribuovaných dat. Nová technologie Intelligent Transaction(TM) umožňuje firmě SOLID SynchroNet zajistit transakční spolehlivost a integritu dat při asynchronní dvousměrné reprodukci v rámci celé sítě distribuovaných databází. Na rozdíl od tradičních reprodukčních technologií zaručuje Intelligent Transaction konzistenci dat v systému jak příležitostně, tak trvale připojených zařízení.

Při použití SOLID SynchroNet mohou vývojoví pracovníci vyvíjet systémy k optimalizaci funkčnosti, spolehlivosti a kvality v rámci celé sítě. Typické aplikace technologie SynchroNet zahrnují řízení sítě, aplikací webu a konfigurací. SynchroNet se již používá na vybraných místech, například při identifikaci uživatelů na jednom z předních internetových portálů.

"Přední poskytovatelé komunikační infrastruktury dali najevo ohromný zájem o SynchroNet," řekl předseda správní rady a generální ředitel SOLID Pekka Roine. "Velmi atraktivní je pro ně schopnost spolehlivě sdílet informace v rámci celého systému lokálních databází. Provozovatelé moderních sítí, telefonů a služeb na internetu označují za podstatné rysy možnost snadného zapojení, neobsluhovaného provozu a datovou integritu."

O firmě SOLID

Na SOLID ve svých potřebách pokročilé správy dat spoléhají odvětvoví lídři jako ADC Kentrox, Check Point, Hewlett-Packard, Infoseek, MindSpring a Shasta Networks.

Rozsahem nastavitelné, robustní a pevně zasaditelné produkty správy dat SOLID jsou k dispozici pro všechny preferované infrastrukturní platformy včetně platforem operujících v reálném čase jako ChorusOS a VxWorks, platforem Unix jako HP-UX, Linux a Solaris, a Windows 95/98/NT.

SOLID byla založena ve Finsku a dceřiné firmy má v USA, Nizozemsku a Švýcarsku.

Kontakt: David A. Rice ze Solid Information Technology, tel. 650-210-9100 linka 201, pr@solidtech.com. Webová stránka: http://www.solidtech.com

Klíčová slova SOLID

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.