Nová verze Fast Search významně zvyšuje relevanci, rychlejší dobu odezvy při vyhledávání/prodejce vyhledávací technologie přichází s novinkou 25 jazykových kata

Společnost Fast Search & Transfer(TM) (FAST(TM)) (http://www.fast.no), přední poskytovatel produktů a služeb pro vyhledávání na Internetu, dnes přichází s novou verzí populárního vyhledávače FAST Search(TM) na adrese http://www.alltheweb.com. Nový FAST Search na základě nově vyvinutých algoritmů poskytuje uživatelům vysoce relevantní výsledky. Zbrusu nový katalog 210 miliónů vysoce kvalitních webových stránek, vybudovaný z databáze více než 400 miliónů navštívených dokumentů, je prohlížen s omračující rychlostí.

Nová verze obsahuje vyspělé funkce, které uživatelům umožňují hledat v libovolném z 25 jazykových katalogů FAST, omezit hledání na titulek a text URL a snadno zúžit výsledky na konkrétní domény. Kombinací těchto výkonných funkcí mohou uživatelé dále zvýšit relevantnost výsledků jejich hledání. FAST Search a jednotlivé jazykové katalogy jsou okamžitě přístupné pro označení hlavních portálů, vyhledávacích programů, ISP, mediálních společností a obsahových stránek.

V květnu 1999 FAST oznámila, že vytvořila tým se společností Dell(R) Computer s cílem vybudovat vyhledávací program, který by nakonec prohledával celý web. V srpnu FAST splnil první část svého slibu, když oznámil The World's Biggest Search Engine(TM) ("Největší vyhledávací program na světě") s více než 200 milióny dokumentů a extrémně vysokou rychlostí hledání. Od té doby se FAST Search rychle stal jedním z nejoblíbenějších programů určených čistě pro vyhledávání a denně zpracuje milióny požadavků na hledání od těch, kteří chtějí rychlý a snadný způsob hledání v nejobsáhlejším katalogu webu.

Nová verze FAST Search přidává k této celkové zkušenosti uživatelů další dimenzi tím, že poskytuje mnohem kvalitnější výsledky vyhledávání - relevance se výrazně zvýšila, katalog je zbrusu nový s velmi málo už nefunkčními odkazy a podstatně byly redukovány odkazy na porno a tzv. spam (nevyžádaná pošta). Kromě toho je The World's Fastest Search Engine nyní ještě rychlejší, když se doby odezvy snížily asi o 35 procent, v průměru na méně než půl sekundy u jednoho dotazu.

"Nadále FAST Search pořád zlepšujeme," uvedl John M. Lervik, technologický ředitel společnosti Fast Search & Transfer. "Každý den nás přibližuje k cíli vytvořit program, který bude prohledávat celý web. Naše nová verze je integrálním krokem k tomu, aby vyhledávači dostávali co nejlepší výsledky. Díky jediné plně odstupňovatelné architektuře vyhledávání na bázi PC a letům výzkumu věříme v naši schopnost dodržet tento slib a udržet si naši přední pozici na trhu. Prospěch pro naše uživatele je jasný - masívní katalog, blesková rychlost, vysoká úroveň aktualizace, velká relevance a výkonné vyhledávací funkce. Prostě proč byste hledali, když můžete hledat FAST (tj. rychle)?"

O společnosti Fast Search & Transfer ASA

Fast Search & Transfer ASA (FAST) vyvíjí a uvádí na trh vyspělá a novátorská řešení pro vyhledávání, filtrování v reálném čase a pro multimédia pro internet a podniky. Společnost provádí výzkum a vývoj ve svém ústředí v Oslu a v Trondheimu v Norsku, zatímco prodej, marketing, podpora zákazníků, technické práce "v terénu" a operace jsou řízeny z ústředí v Bostonu a v San Francisku. K produktům patří na světě největší vyhledávací programy pro strukturovaný a nestrukturovaný text, filtry obsahu v reálném čase s vysokou kapacitou pro okamžité dodání uživatelem vybraných informací a vyspělou kompresi obrázků a videa pro vysoce kvalitní multimediální aplikace a tiskárenský průmysl. S akciemi FAST se obchoduje na mimoburzovním trhu v Oslu. Další informace o FAST najdete na stránce http://www.fast.no.

POZNÁMKA: Fast Search & Transfer, FAST, "All the Web, All the Time", The World's Biggest Search Engine, FAST Search a čtyřbarevné logo FASt jsou ochranné známky společnosti Fast Search & Transfer ASA. Všechna práva vyhrazena. FAST se zříká jakéhokoli vlastnického nároku na ochranné známky a názvy jiných subjektů. Fast Search & Transfer International AS je plně vlastněná dcera společnosti Fast Search & Transfer ASA. Dell je registrovaná ochranná známka společnosti Dell Computer Corporation.

ots Original Text Service: Fast Search & Transfer ASA

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Thomas Fussell, 44-46-835-2773, nebo ThomasFussell@fast.no, nebo Davis Burns, 508- 616-2401, nebo david.burns@fast.no, oba z Fast Search & Transfer; nebo Jonathan Hirshon, Horizon Communications, 408-969-4888, linka 101, za Fast Search & Transfer

Webová stránka: http://www.alltheweb.com

Webová stránka: http://www.fast.no

Klíčová slova PROTEXT-Fast Search &Transfer

Oblast

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.