Cycore vnáší do dokumentů v programu Adobe Acrobat trojrozměrnost/Cult3D for Acrobat 1.0 snadno začleňuje 3D objekty do souborů .pdf

Společnost Cycore dnes představila software Cult3D for Acrobat 1.0, zařízení typu plug- in pro program Adobe Acrobat, který přenáší skvělé schopnosti trojrozměrného zobrazení z webové stránky na stolní počítač tím, že umožňuje začlenit vysoce kvalitní interaktivní trojrozměrné animace do dokumentů Acrobat(.pdf). Cycore, cenami vyznamenaná společnost, švédský vovjce softwaru Final Effects, Cult Effects a Cult3D, představí tuto technologii na veletrhu COMDEX '99, který se koná od 15. do 19. listopadu v Las Vegas (stánek S2462).

Nejnovější verze revolučního řešení společnosti Cycore pro elektronický obchod slibuje rozšířit virtuální dosah společností po celém světě tím, že jim umožní posílit jejich vazbu na zákazníky i po realizaci prodeje. Cult3D společnosti Cycore je v dané oblasti první zobrazovací nástroj v reálném čase na více platformách a ve třech rozměrech, který společnostem umožňuje umisťovat a zobrazovat na svých webových stránkách trojrozměrné interaktivní objekty s nízkou šířkou pásma a se zvukem. Nyní se zařízením Cult3D for Acrobat 1.0 mají uživatelé PC možnost včlenit trojrozměrné objekty do standardních dokumentů Adobe Acrobat a v reálném čase si je přehrát.

"Pomocí softwaru Cult3D for Acrobat 1.0 společnosti nejen mohou nabídnout svým zákazníkům příležitost vyzkoušet před koupí, nyní mohou elektronicky instruovat zákazníky, jak výrobky používat po jejich nákupu tím, že do dokumentace Acrobat začlení trojrozměrné objekty," uvedl Bengt Starke, výkonný ředitel společnosti Cycore. "Tato technologie je vynikajícím nástrojem pro společnosti, které usilují o zvýšení hodnoty poskytované zákazníkům, protože jim umožňuje pokračovat ve vztahu k zákazníkovi překračujícím skutečný nákup."

Objekty a animace Cult3D běhají bez problémů na standardních PC bez jakékoli přídavné hardwarové podpory. Navíc si objekty Cult3D začleněné do dokumentů nebo prezentací v programu Acrobat zachovávají stejnou zvýšenou kvalitu obrazu a malou velikost souborů jako u objektů Cult3D umístěných na webových stránkách. Tak například se zákazníci mohou skutečně naučit, jak programovat své videorekordéry tím, že se řídí krok za krokem hlasovými instrukcemi tím, že virtuálně "programují" plně interaktivní trojrozměrný model videorekordéru, který je zobrazen v dokumentaci Acrobat online.

S Cult3D for Acrobat 1.0 se do Acrobatu automaticky nainstaluje vývojový nástroj. Jakmile je zařízení typu plug-in nainstalováno, je snadné začleňovat do souborů Acrobat objekty Cult3D. Po pohybu kursorem tak, aby se vytvořil obdélník, kde se má trojrozměrný objekt objevit, dvojí kliknutí na myši automaticky začlení objekty Cult3D do souboru .pdf, kde pak s nimi mohou uživatelé libovolně manipulovat.

Různé aplikace zařízení Cult 3D přesahují oblast elektronického obchodu a zahrnují strojírenství, hry, učení na dálku a mnoho dalších. Cult3D for Acrobat 1.0 zahrnuje tyto funkce:

- snadno použitelný vývojový nástroj, který umožňuje všem webovým producentům, 3D modelářům a uživatelům Acrobatu vytvářet interaktivní 3D prezentace s vyspělou animací

- velmi vysoký výkon na starších PC bez potřeby další hardwarové podpory

- účinná komprese jak textury tak geometrie s výsledkem malých velikostí souborů (20-200 kB) a rychlým stahováním i přes standardní PC nebo modemy 28,8

- schopnost posunovat, měnit velikost, mazat a přidávat hranice k libovolnému objektu začleněnému do Acrobatu

- podpora vyspělé komprese zvuku a hlasu, což umožňuje připojit hlasové stopy, vysvětlivky k výrobkům a nahrát pokyny

- podpora vysokého rozlišení, odrazivosti, průhlednosti a stínování, která vytváří takovou kvalitu obrazu, která zachycuje skutečný vzhled výrobku

- integrace s jazykem Java pro vytvoření vyspělých funkcí

Další informace o Cult3D for Acrobat 1.0 získáte emailem na adresu info@cult3D.com.

Vývojový nástroj a plug-in Cult3D pro Acrobat bude k dispozici ZADARMO počátkem ledna roku 2000.

O společnosti Cycore

Cyore, založený ve švédské Uppsale a s americkým ústředím v San Mateu v Kalifornii a s kanadským ústředím v Halifaxu ve státě Nova Scotia, se specializuje na vývoj speciálních efektů a 3D technologií jak pro internet, tak pro odvětví video a filmové postprodukce. Cult3D(R) společnosti Cycore je v dané oblasti první 3D engine pracující v reálném čase a na více platformách. Cult Effects společnosti Cycore, která je autorem oceněných softwarů Final Effects(TM) a Studio Effects(TM), obsahuje 18 nových filtrů pro Adobe After Effects, používané v odvětví video a filmové postprodukce. Více informací o společnosti najdete na webové stránce společnosti Cycore na adrese www.cycore.com nebo pokud zašlete email na info@cycore.com.

ots Original Text Service: Cycore, Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Matthew McDermid, Cycore, Inc., (USA) 650-570-7722, linka 2040, matthew.mcdermid@cycore.com, nebo Lisa Melsted/Kathy Melley,Brodeur Worldwide, (USA) 617-587-2817/617-587-2843, lmelsted@brodeur.com kmelley@brodeur.com

Klíčová slova PROTEXT-Cycore-Adobe Acrobat

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.