Polaroid oznamuje jmenování představitelů pro regionální prodeje a marketing

Polaroid Corporation (NYSE: PRD) dnes oznámil jmenování Briana Poggiho do funkce staršího viceprezidenta s odpovědností za prodeje a marketing v Severní Americe, včetně Kanady, USA a Mexika a Iana Shierse do funkce staršího viceprezidenta s odpovědností za všechny prodejní a marketingové činnosti mimo Severní Ameriku. Zároveň byl oznámen plánovaný odchod do důchodu Williama J. 0'Neilla Jr., výkonného viceprezidenta pro rozvoj podnikání firmy, který se také staral o světové prodeje a rozvojové iniciativy.

(Foto: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19990816/PRDLOGO)

"Brian a Ian učinili významný pokrok při prodeji našeho úplného portfolia nových instantních a digitálních výrobků na rozšířené bázi zákazníků na celém světě," řekl Gary T. DiCamillo, předseda a výkonný ředitel. "Dalším zdokonalením naší organizace prodeje budeme podle našeho přesvědčení moci vybudovat náš úspěch a pokračovat v růstu objemu nových výrobků na trhu."

Poggi, 43, přišel do Polaroidu od firmy Procter & Gamble v roce 1980 a působil v různých funkcích pro americký, regionální a mezinárodní marketing. Byl v Polaroidu ředitelem marketingu a prodeje pro Velkou Británii, ředitelem mezinárodního marketingu, starším ředitelem pro marketing a prodeje do Evropy. Působil také jako divizní viceprezident pro evropský marketing a prodej a potom jako viceprezident a šéf evropských operací Polaroidu. Před nedávnem Poggi odpovídal za prodeje a marketing spotřebitelského zobrazování v Severní Americe. Nyní bude odpovídat také za prodeje a marketing komerčního zobrazování.

Shiers, 52, má více než 30 let zkušeností v inženýrství a vývoji výrobků, prodeji a marketingu a všeobecného řízení v oblasti podnikání ve špičkové technologii na třech kontinentech - v Asii, Evropě a Severní Americe. Dříve měl klíčové výkonné funkce ve společnostech Motorola, Inc. a Unisys Corporation. Do Polaroidu Shiers přišel v roce 1997 jako viceprezident pro oblast Asie a Tichomoří a nedávno převzal také odpovědnost za evropský region.

"Brian má 19 let úspěšné zkušenosti s prodejem a marketingem spotřebitelských a komerčních produktů Polaroid v USA i na ostatních trzích v celém světě," řekl DiCamillo. "Ian úspěšně zavedl významné změny v Asii i Evropě, které maximalizovaly efektivnost zdrojů na regionální úrovni a příjmy z dodávek i cíle v oblasti zisků. Brian i Ian si přinášejí silnou schopnost pracovat v multikulturních souvislostech a mají manažerské zkušenosti, požadované pro povznesení Polaroidu na vyšší úroveň."

Poggi sídlí v USA a Shiers ve Velké Británii. Oba budou nadále podléhat DiCamillovi.

O'Neill, 57, byl jmenován do své současné funkce v roce 1997. Předtím byl výkonným viceprezidentem a finančním ředitelem. O'Neill opustí Polaroid na konci roku. Kromě Billova přínosu k zlepšení bilance a zvýšení produktivity organizace ve funkci finančního ředitele byl iniciativní v dojednání několika klíčových aliancí, včetně našeho partnerství se Sterling Diagnostic Imaging v oblasti našeho podnikání v lékařském zobrazování," řekl DiCamillo. "V roce 1999 byl Bill hnací silou, stojící za oblastním spouštěním nových spotřebitelských produktů. Tento úkol dovede do konce, protože tyto výrobky jsou na dobré cestě k zavedení plné distribuce a Bill se rozhodl pokračovat ve svých zájmech i mimo Polaroidu. Jeho kariéra v Polaroidu byla dlouhá a úspěšná a my mu přejeme úspěchy dalším počínání."

Polaroid Corporation s ročním obratem kolem dvou miliard dolarů je světovým lídrem v instantním zobrazování. Polaroid dodává na trhy celého světa instantní fotografické kamery a filmy; digitální zobrazovací hardware, software a média; systémy pro zabezpečení identifikace; sluneční brýle a polarizátory. ots Original Text Service: Polaroid Corporation Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Media: Nancy Childs, 781- 386-3122, childsn@polaroid.com, nebo Investor: Phil Ruddick, 781-386-6638, ruddicp@polaroid.com, oba z Polaroidu Foto: http://www.newscom.com/cgi- bin/prnh/19990816/PRDLOGO PR Newswire Photo Desk, 888-776-6555 nebo 201-369-3467 Webová stránka: http://www.polaroid.com

Klíčová slova PROTEXT-Polaroid

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.