Atlassian zahajuje nábor v Polsku s cílem najmout 15 inženýrů

Gdaňsk (Polsko) / Sydney (Austrálie) 10. srpna (PROTEXT/BusinessWire) - Firma Atlassian zahajuje nábor v Polsku - cílem je najmout 15 inženýrů za 15 dní

Atlassian, přední firma v oblasti vývoje firemního software, dnes zahájila svůj druhý evropský náborový projekt "Recruitment Roadshow", jehož cílem je najmout 15 softwarových inženýrů během 15 dní. V rámci tohoto projektu se firma snaží získat nové zaměstnance ve východní Evropě, kteří by pomohli její partnerské společnosti Spartez. Cílem je získat nejtalentovanější zaměstnance z regionu pro polskou pobočku firmy v Gdaňsku. Počínaje dneškem zahájí firmy Atlassian a Spartez náborový proces, jehož cílem je získat specialisty na vývoj software v jazyku Java a specialisty na vývoj klientských (front-end) řešení na všech úrovních profesních zkušeností. Firma Atlassian spolupracuje se společností Spartez a společně řídí tým dodavatelů, jehož cílem je vytvořit špičkový software pro týmovou spolupráci. Informační večery a pohovory se uskuteční v polovině září ve 4 polských městech - Gdaňsku, Poznani, Varšavě a Krakově.

"Letos na jaře jsme uskutečnili naši první náborovou akci v západní Evropě s cílem získat talentované inženýry pro naši pobočku v Sydney," vysvětlila Deepa Dhupelia, ředitelka firmy Atlassian pro nábor nových talentů. "Tato kampaň byla tak úspěšná, že ji využíváme i nyní, když hledáme nové zaměstnance pro polský tým firmy Spartez, protože tato naše partnerská firma byla v minulých letech důležitou součástí našeho růstu a potřebujeme, aby nám pomáhala i nadále. Vzhledem k tomu, že ti nejlepší softwaroví inženýři dnes pochází z východní Evropy, kde jinde bychom v Polsku měli hledat než na zdejším vlastním pískovišti?"

Úspěšní uchazeči budou mít příležitost pracovat na skvělých projektech, souvisejících s hlavními softwarovými produkty firmy Atlassian, jako jsou například JIRA, přední systém pro řízení projektů a sledování problémů nebo Bamboo, integrační systém a systém pro správu publikování software firmy Atlassian.

Zájemci o pracovní místo se mohou hlásit již nyní

Cílem náborové akce Recruitment Roadshow je najmout 15 vývojářů v aplikaci Java a vývojářů klientských (front-end) řešení, včetně vedoucích týmů a hlavních programátorů, kteří chtějí ovlivňovat budoucnost prostřednictvím vývoje softwarových aplikací. Akce v každém městě bude zahájena společenským večerem a neformální diskuzí u piva v místní hospodě. Pohovory s předběžně vytipovanými kandidáty se uskuteční v následujících dvou dnech. Zájemci o tyto pracovní pozice mohou buď zaslat svou přihlášku na pohovor nebo se mohou přihlásit na některý z neformálních večerů, kde se dozví více informací o 15 nových pracovních příležitostech.

Časový harmonogram náborové akce Recruitment Roadshow v Polsku je uveden níže (informační večery se konají vždy první den, zatímco ve dvou následujících dnech se uskuteční pohovory s uchazeči):

Gdaňsk (18. - 20. září).

Poznaň (21. - 23. září).

Varšava (24. - 26. září).

Krakov (28. - 30. září).

Další informace

Více informací o nabídce volných pracovních míst najdete na webové stránce: http://www.atlassian.com/jobs

Následujte nás na Twitteru: http://www.twitter.com/Atlassian

Staňte se naším fanouškem na Facebooku:http://www.facebook.com/atlassian#!/AtlassianSoftware

O společnosti Atlassian

Produkty firmy Atlassian pomáhají inovátorům z celého světa plánovat, stavět a spouštět skvělý software. Více než 21 tisíc velkých i malých organizací, včetně firem jako jsou Citigroup, eBay, Netflix a Nike, používá software firmy Atlassian pro sledování problémů a řízení projektů, spolupráci a vývoj nových aplikací, které jim umožňují pracovat efektivněji a rychleji dosáhnout požadovaných výsledků.

Více informací najdete na webové stránce http://atlassian.com.

Kontaktní informace

Atlassian

Annelise Reynolds, 415-701-1110 linka 4450

Zdroj: Atlassian

Přečtěte si tuto tiskovou zprávu online na webové stránce:

http://www.businesswire.com/news/home/20120810005116/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Polsko-Austrálie-počítače-zaměstnanost-Atlassian-PROTEXT

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.