Mistrovství ČR 2012 ve standardních tancích

Vážení přátelé, letos opět tak jako vloni si Vás dovolujeme pozvat na Mistrovství České republiky v tanečním sportu 2012 tentokrát na standardní tance, které se koná 18.2.2012 v nové hale Arena Sparta Podvinný mlýn, Kovanecká, Praha 9 - Vysočany, předprodej vstupenek v síti Ticketpro na http://www.ticketpro.cz.

Více než 200 párů tanečního sportu z celé České republiky všech kategorií - Junior I a II, Mládež, Dospělí, Senioři I a II bude v sobotu 18.2. od 10.00 hodin dopoledne do 22.00 hodin večer soutěžit v nové sportovní hale Arena Sparta, Podvinný mlýn, Kovanecká, Praha 9 - Vysočany o prestižní tituly „Mistrů České republiky“. Soutěžit se bude v pěti standardních tancích: Waltz, tango, valčík, slowfox a Quickstep. O standardních tancích se všeobecně traduje, že se jedná o disciplínu, která nepodléhá změnám a jejíž vývoj byl již ukončen. Vstupem do oblasti sportu však tato disciplína získala novou dimenzi. Standardní tance nejsou jen elegantním a uhlazeným pohybem po parketě v noblesních toaletách - jsou dynamičtější, expresivnější a plné vzrušujících momentů. A to vše je umocněno nádhernou hudbou a mládím. Souboje tanečních párů i jejich příznivců v hledišti z celé ČR určitě změní dějiště mistrovství ve vroucí kotel, ve kterém dokážou zvítězit jen ti nejlepší, ale jen jeden pár v každé kategorii se bude moci ověnčit titulem "Mistr České republiky". Televizní pořad Stardance přilákal k obrazovkám miliony diváků, kteří objevili kouzlo tance. Kousek tohoto kouzla zažijete určitě i vy. A proto držme společně palce nejen všem našim párům, ale hlavně nádhernému tanci.

Mediálním partnerem akce MČR 2012 je i tento rok Česká televize, která uvedla veřejnost do světa tance odvysíláním úspěšné televizní soutěže StarDance.

Přijďte i Vy zažít neopakovatelnou atmosféru a podpořit své favority v této neobyčejné taneční soutěži.

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodejní síti Ticketpro na http://www.ticketpro.cz

Více informací najdete na http://www.csts.cz

Adresa místa konání: ARENA Sparta, Podvinný mlýn, Kovanecká, Praha 9- Vysočany

Kontakty na pořadatele:

Jiří Ševčík, Studio Bohemia, telefon: 777027703, email: studiobohemia@seznam.cz

Dobromil Nováček, Agentura Dance, telefon: 603232116,

Klíčová slova ČR-zábava-hobby-kondice-tanec-Studio Bohemia-Agentura Dance

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.