Sdělení firmy PJsoft, s r. o.

V současné době se v každé firmě či organizaci schraňuje a ukládá ohromné množství dat. Je však problém z těchto dat získat informace. Pro tento účel se používají různé softwarové prostředky. Mezi nejnovější patří InfoMapa 7.0, která nabízí integraci dat a geografických podkladů, včetně jejich statistického zpracování.

InfoMapa 7.0 byla představena na mezinárodním veletrhu informačních technologií INVEX '99 a získala prestižní nominaci na Křišťálový disk. Uživatelé již během výstavy poukazovali na nové kartografické podklady, na nové a jednodušší možnosti vkládání uživatelských dat a na komfortnější statistický modul.

Kombinace statistického modulu, modulu pro vyhledání spojení pomocí automobilu, autobusu a vlaku, modulu editačního a kreslícího, desítek map, statisíců již pro uživatele připravených dat a aktualizace přes Internet představuje vysokou užitnou hodnotu pro každého.

Kontakt: PJsoft, s r. o.

Služná 27, 182 00 Praha 8

tel:(02)6888221-2

e-mail:pjsoft@pjsoft.cz

Klíčová slova PROTEXT-InfoMapa-PJsoft-Invex

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.