Intershop Open '99 skončil

Intershop Open '99 skončil v úterý projevem Meg Whitmanové, prezidentky a výkonné ředitelky eBay. Intershop Open '99 je první výroční setkání světové komunity INTERSHOP. Společná konference světových partnerů, zákazníků a vývojářů, INTERSHOP '99, vám nabízí příležitost setkání s předními odborníky z odvětví e-obchodu, poskytuje neoficiální předvádění intershopové technologie příští generace a učí novým metodám rozvíjení a úspěšného udržení podnikání v e- obchodu.

Během konference představil Stephen Schambach, prezident a výkonný ředitel Intershop Communications, novou enfinitu Intershopu. Enfinita Intershopu je první aplikací podnikového e- obchodu, která nabízí robustní prodejní vlastnosti, úzce integruje se stávajícími systémy a poskytuje pružnost pro růst s budoucími potřebami e-obchodu.

Intershop Communications, založená v roce 1992 v německé Jeně, je předním světovým poskytovatelem softwaru pro elektronický obchod s vedlejším prodejem pro úplná řešení podnikatel-podnikatel a podnikatel-zákazník. Úlohou Intershopu je vytvářet digitální ekonomiku tím, že dodává nejvýkonnější aplikace e-obchodu pro kupce, prodejce a zprostředkovatele. V současnosti je Intershop světovým lídrem v oblasti licencí internetového obchodu s více než 20.000 zákazníků na celém světě.

Hlavní a závěrečné příspěvky, které přednesli:

Meg Whitman, prezidentka a výkonná ředitelka eBay Inc.

Eckhard Pfeiffer, předseda správní rady, Intershop Communications

Stephan Schambach, prezident a výkonný ředitel, Intershop Communications

jsou k dispozici živě přes Internet na

http://www.intershop.com

Jejich opakované vysílání bude k dispozici na stejném místě.

Projev Stephana Schambacha z pondělí 4. října je také k dispozici pro opakované vysílání na Internetu na

http://www.intershop.com ots Original Text Service: Intershop Communications, Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Michelle Fristachi z Global Communications & Television Tel.: (USA) 212-339-9920, za Intershop Communications, Inc. Webová stránka: http://www.intershop.com

Klíčová slova PROTEXT-Intershop Open

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.